Переобраною "Міс Україна" стала 19-річна красуня з Херсонщини

1 жовтня 2018, 10:31

В останній день вересня стало відомо ім’я щасливиці, якій дісталася корона "Міс Україна"-2018 після того, як її забрали у Вероніки Дідусенко.

Нею стала 19-річна Леоніла Гузь з Херсонщини.

Нову Міс обрали під час телеверсії конкурсу

До речі, під час участі у фіналі конкурсу Гузь потоваришувала з Дідусенко та підтримувала її. І, за іронією долі, стала переможницею замість подружки.


Вже у грудні Леоніла представить Україну на "Міс Світу" у Китаї на острові Хайнань. У конкурсі візьмуть участь понад 120 країн.

Гузь і Дідусенко - новоспечена міс та розкоронована міс
Леонілі всього 19 років

Нагадаємо, конкурс "Міс Україна" відбувся 20-го вересня, і тоді переможницею стала 23-річна Вероніка Дідусенко з Києва. Однак за кілька днів виявилося, що дівчина приховала інформацію про те, що була заміжня і має сина. Тому її позбавили корони.

Пізніше Дідусенко заявила, що розпочинає кампанію проти дискримінації жінок на "Міс Світу" з метою змінити правила участі.

До речі, в інтерв'ю "Світському життю" Вероніка розказала, що її екс-чоловік живе в Америці, і сина вона виховує сама.

Нині Вероніка зустрічається з позаштатним радником голови АП Геннадієм Курочкою

"Свого сина я виховувала сама. Але віднедавна ми поновлюємо стосунки з батьком дитини. Коли я виграла, він мене привітав, і сказав, що мною пишається. Коли почався цей скандал, він дуже мене підтримував. Сказав, щоб я трималася", - розповіла Дідусенко.

Фото з соцмереж

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів