Міс Дідусенко влаштувала сину 6-річчя у шкільному дворі. ФОТО

10 вересня 2020, 13:59

Переможниця "Міс Україна - 2018" Вероніка Дідусенко, яку, щоправда, одразу ж позбавили корони через порушення правил конкурсу, влаштувала своєму сину яскраве свято з нагоди 6-річчя.

Сандрік, як кличе хлопця мама, цього року пішов у перший клас, тож і день народження відзначав на шкільному подвір’ї разом із однокласниками.

Вероніка та її наречений Геннадій Курочка підготували імениннику розваги у стилі його улюбленої мобільної гри.

 
Саме наявність сина стала причиною того, що у Вероніки забрали корону "Міс Україна"

"Сандріку 6 років, але мені здається, що він дуже швидко росте. Сьогодні, діткам його віку мультики вже не цікаві. У них з'явилося нове захоплення — гра Brawl Stars, її всі зараз люблять. Тому він мене попросив, щоб вся тематика дня народження, розваги та аніматори були в стилі цієї гри", - розказала Дідусенко.

 
Тоді Дідусенко розпочала міжнародну кампанію #righttobeamother, мета якої — змусити найбільші у світі конкурси краси переглянути свої правила, що забороняють матерям, заміжнім і розведеним жінкам брати в них участь

"Зараз, у зв'язку з пандемією, в ресторанах, торгових центрах, кафе не можна проводити заходи. Тому ми зробили день народження просто у дворі школи, з його однокласниками. Він пішов цього року в перший клас, у них маленька школа американського типу. Для всіх діток ми замовили аквагрим, тату, експерименти, мильні бульбашки", - похвалилася Вероніка.

 
Окрім відеогри, сину Вероніки подобаються динозаври та книжки про тварин
 
 
Пандемія не стала на заваді дитячому святу без масок

Фото надані ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів