"UA So Beautiful": Вакарчук зі щемливим кавером на пісню Джо Кокера показав, якою Україна знову стане після перемоги

22 квітня 2022, 12:50

Лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук записав кавер на композицію англійського співака Джо Кокера "You Are So Beautiful", присвятивши його Україні - такій, якою вона була до того, як росія пішла на неї війною, і якою вона неодмінно стане знову після перемоги.

"Цей неочікуваний і дуже щирий реліз - перший кавер Святослава Вакарчука (Океан Ельзи) на світовий хіт - якнайкраще підходить для спеціально створеного нами відео для іноземців, аби показати якою ж насправді красивою, усміхненою була Україна до російського вторгнення! На жаль, більшість іноземців ледь не вперше побачили нашу країну на своїх екранах вже розбитою російськими ракетами і бомбами, палаючою у вогні…", - зазначається в описі до відео.

 
Це перший кавер Славка на світовий хіт, його зізнання в любові до України

"Ми ж показуємо світу Україну, яку ми так любимо — красиву, мирну, усміхнену, щасливу, якою вона була, ту, яку ми захищаємо щосекунди і якою вона обов'язково буде після нашої Перемоги", - наголосили представники Вакарчука.

Фото та відео, використані у кліпі - здебільшого з особистих архівів українців, які були спеціально надіслані для його створення.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, після початку війни в Україні хітом Netflix став серіал "Слуга народу" з Володимиром Зеленським у головній ролі. Для багатьох інозімців, які до 24-го лютого знали про Україну лише приблизне місце її розташування на мапі, стало болісним відкриттям те, якою красивою була наша країна до приходу російських загарбників.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Зараз неможливо не бути воїном": Вакарчук розповів Rolling Stone про відважність українців

"Коли настане день - закінчиться війна": переможець Євробачення-2017 Собрал виконав хіт "ОЕ". ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів