Вперше без Бардаша: Wellboy шле ворогів на ножі у новій пісні. ВІДЕО

13 липня 2022, 12:15

Співак Wellboy, який нещодавно оголосив про розрив співпраці із скандальним продюсером Юрієм Бардашем, презентував нову пісню "Ворогів на ножі".

У тексті артист згадує "діда Тараса" та його напутні слова "Борітеся, поборете".

"Це пісня про українську незламність. Про те, як історія накладається на сьогодення. Як нам доводиться чинити опір ворогам, боротися за українські цінності, культуру, писемність, мистецтво, традиції та, найголовніше, нашу ідентичність, яку ворог сьогодні намагається викрасти у нас та знищити. Попри це, як і багато років тому ми не припинимо воювати і обов’язково виграємо у цій боротьбі", – написав Wellboy у своєму Instagram.

 
фото instagram Wellboy

"Це пісня не про війну. Вона про непереможний людський дух, про нашу перемогу, свободу та жагу до життя. Ми переживаємо не найкращі часи, але через тріщину обов’язково просочиться світло і всі вороги будуть покарані", – додав він.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, Wellboy оголосив про розрив співпраці з Бардашом до скандальних висловлень продюсера. Незадовго до того, співак розповідав, що "дядь Юра" виїхав до Грузії і не може повернутися через доньку.

Однак після антиукраїнських висловлювань дружина Бардаша Єлизавета оголосила про розставання із ним. Подейкують, вона заборонила ексу наближатися до їхньої дочки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Розчаровуєшся у світі": Wellboy розказав про емоційний стан під час війни, бачення перемоги та плани на дует із Арестовичем

"Ідіть ви на*уй, руські гуси": українські військові переспівали хіт Wellboy. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів