"Розчаровуєшся у світі": Wellboy розказав про емоційний стан під час війни, бачення перемоги та плани на дует із Арестовичем

31 травня 2022, 14:46

Співак Wellboy, який під час війни деякий час залишався з батьками у Києві, перш ніж гайнути на село саджати картоплю, розповів, як був облаштований побут у їхньому бомбосховищі.

Артист не став приховувати, що нинішній його емоційний стан залишає бажати кращого. Зате він уже дуже чітко уявляє собі день перемоги.

Вельбой говорив про це в інтерв'ю "Слава +".

 
Wellboy із батьками та сусідами був у київському бомбосховищі
ФОТО З INSTAGRAM WELLBOY

Зі слів Антона, у підвалі коло Золотих воріт разом із ним перебувало близько 80 людей.

"Спочатку всі дуже боялися мародерів. Перевірки були у нас, пароль "паляниця" - прямо як у фільмі якомусь було: "хто такий, хто заходить?". У нас там була кухня, в мене мама готувала, супи всякі. І дуже люди здружилися. У нас були там музиканти в бомбосховищі, композитори і музиканти. Ввечері діставали гітару, фортепіано... Хоч якось вдавалося розрядити атмосферу. Була в нас душова кабіна в бомбосховищі і туалет, у підвальному приміщенні, був типу бар, і господар - він дуже добрий - дав ключі і впустив усіх сусідів, усіх охочих узагалі", - розказав співак.

Як запевнив Вельбой, він навіть не розглядав опції їхати на захід України, адже вірив у те, що столиця добре захищена, та дуже покладався на "заспокійливого" Олексія Арестовича.

"Я Арестовичу взагалі кидаю величезний респект. Він мені подобається, він артист ще той. Він великий український артист. Я хочу з ним feat", - заявив Антон.

 
Антон хоче заспівати з Арестовичем

Wellboy виступав перед маленькими пацієнтами Охмадиту, а ще відвідував поранених українських бійців. Артист захоплюється ними, адже визнає, що в нього би не вистачило сміливості з автоматом захищати країну.

Позитивний веселун до війни, зараз Антон почувається геть інакше.

"Що нам веселитися? Воно вроді і чудово, ми там перемагаємо, наші хлопці мочать, але вже життя не буде таким як раніше. Звичайно, воно буде колись краще, воно скоро буде краще, і все буде чудово, але після побаченого і взагалі ти розчаровуєшся у світі. Або, наприклад, думаєш: "Боже, якщо ти є, то чому ти це не зупиниш, що коїться взагалі на світі?", - зізнався він.

 

Російського президента володимира путіна Вельбой навіть не вважає за людину.

"Хочеться думати, що це просто якийсь збій системи пішов, мавпа скупчилася з собакою, і родилося оце от", - зазначив виконавець.

Антон уже знає, як святкуватиме перемогу.

"Я буду ходити весь день і посміхатися. Я не буду пити горілки, не буду напиватися. Я хочу зібратися зі своїми друзями і просто блін... Я уявляю зараз як у фільмі: закінчиться війна, таке сонце світить просто, всі люди виходять на вулицю, я беру всіх своїх друзів, і ми біжимо по вільному Києву, всі кричать від щастя, всі обіймаються, я знімаю футболку, починаю махати - якісь такі в мене кадри абсолютного щастя", - поділився він.

Нагадаємо, що він робитиме після перемоги, розказував і Дмитро Гордон.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ідіть ви на*уй, руські гуси": українські військові переспівали хіт Wellboy. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів