Принц Гаррі в Нью-Йорку вивів у люди свою споріднену душу в майже total black

19 липня 2022, 10:15

Британський принц Гаррі 18-го липня виступив із промовою перед Генеральною Асамблеєю ООН у Нью-Йорку. З нагоди Міжнародного дня Нельсона Мандели він говорив про свою любов до Африки, де він відчував найбільшу близькість до своєї покійної матері Діани.

Не забув згадати і про дружину, Меган Маркл, адже саме там збагнув, що вона - його доля.

Герцогиня Сассекська супроводжувала чоловіка на захід у лаконічному total black (якщо не рахувати коричневої торбинки від Mulberry).

 
Принц Гаррі виступив із промовою з нагоди дня народження Мандели
фото getty images

"Більшу частину мого життя він (Африканський континент) є моїм рятівним колом, тим місцем, де я знов і знов віднаходжу спокій та зцілення. Саме там я відчув себе найбільш близьким до моєї матері та знайшов утішення, коли вона померла, і саме там я зрозумів, що знайшов споріднену душу в моєму житті", - цитує Гаррі BuzzFeed.

 
40-річна Меган приїхала з чоловіком до Нью-Йорка
фото afp з сайту getty images
 
Його споріднена душа
фото afp з сайту getty images
 
фото getty images

Нагадаємо, влітку 2016-го, після двох побачень, перше з яких було наосліп, принц умовив зірку серіалу "Форс-мажори" поїхати з ним до Африки. Вони провели кілька казкових днів у наметовому таборі під зірками. Вже в листопаді онук Єлизавети ІІ освідчився Меган, і вона відповіла "так".

Дизайн обручки для коханої Гаррі вигадав сам: два камінчики для неї взяли з колекції леді Ді, а ще один символічно приїхав із Ботсвани.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Рудуля Лілібет: ФОТО зі святкування 1-го дня народження доньки принца Гаррі та Меган

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів