Таки "Божевільна": Камінська представила нову пісню та відповіла на привітання Лорак. ОНОВЛЕНО

26 жовтня 2022, 18:00

Виявилося, співачка Слава Камінська, останнім часом не просто так інтригувала шанувальників своєю дивною поведінкою, а проводила піаркампанію своєї нової пісні. Вона має назву "Божевільна".

Між іншим, однією з тих, хто вже встиг зацінити прем'єру, стала Ані Лорак. І Слава перепостила її реакцію в сторіс (із дивним коментарем).

 
Кароліна схвалює нову пісню Слави
скріншот із instagram

"Я БОЖЕВІЛЬНА, як і всі ми! Світ жорстокий, як виявилося! ми були до цього готові? НІ! Є стосунки, є відстані й розставання за розставанням. Є мисливиці за "багатим" життям і відстань між Сім'єю, котру багато хто беріг та намагається зберегти. Але кожній тварюці по парі. Кожен мисливець знаходить свою здобич", - написала Камінська в Instagram.

"До речі, пісня написала КОХАНОМУ людині, в якого здобич Я, ну або він... Подвійні стандарти? Так трапляється. Аще пісня записана на диктофон телефона, раптом що. А ілюстрація - справа рук моєї геніальної Лаури", - похвалилася артистка.

До слова, згодом Слава написала пост, де зазначила, що її прем'єра "зачепила навіть тих, хто зараз до української музики не має жодного відношення", вочевидячки, маючи на увазі Лорак.

 

Нагадаємо, Камінська не так давно розсекретила, що має коханого.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Додому": Камінська зняла сина і доньку в щемливому кліпі

"Цінніше за подарунки": Камінський прилетів до дітей у Нідерланди. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів