"Подвоїли любов": Лопес у сукні в стилі колібрі показалася на сходах та розповіла, як святкувала Різдво

27 грудня 2022, 10:00

Цього року американська співачка Дженніфер Лопес обрала темою для святкування Різдва пташку колібрі.

Так називається одна з її нових пісень - Hummingbird - тож і сама Джен вбралася у сукню в стилі колібрі, і ялинку прикрасила відповідно.

Про те, як минули різдвяні свята у родині Лопес-Аффлека, зірка написала на своєму сайті.

Як зізналася Джей Ло, після закінчення зйомок у фільмі, вона сиділа вдома та насолоджувалася підготовкою до свят.


 
"Я хотіла, щоб у домі було дерево колібрі, яке б нагадувало нам, що все, що робиться у любові і з любов’ю, завжди буде добре", - зауважила Дженніфер

"Мені подобається створювати тему для кожного свята. Я написала пісню під назвою Hummingbird для свого нового альбому This Is Me … Now. Для мене колібрі є посланцями кохання. Вони дуже спритні - можуть літати вперед, назад, а також вгору та вниз. Вони також найшвидші птахи, але вони завжди встигають зупинитися, з’їсти щось солодке та понюхати троянди. Я ототожнюю себе з ними, але найголовніше: щоразу, коли я бачу колібрі, я відчуваю, що це знак від Бога, що все буде добре", - зазначила Лопес.

"Тож цього року я вирішила, що колібрі буде ідеальною темою. Ми об’єднали сім’ї, подвоїли людей, подвоїли веселощі, подвоїли любов, подвоїли подарунки та потроїли хаос!!!", - пожартувала Джен.

 
"Цього року я також вибрала кольори колібрі для своєї святкової вечірньої сукні. Це плаття Gucci, яке я купила рік тому, і чекала ідеальної нагоди, щоб одягнути його. Я подумала, що це ідеальний варіант для нашої різдвяної вечірки "Колібрі"", - зізналася зірка

Лопес також додала, що це вперше з часів пандемії, коли вони змогли зібратися великою родиною та з людьми, яких давно не бачили.

"Вечірка була з родиною, друзями, колегами та людьми, яких ми знаємо багато років. Ми співали і танцювали і чудово провели час!", - підсумувала Джей Ло.

Нагадаємо, напередодні Лопес показала ще один свій святковий образ в бантиках і з квіточками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Закохані до нестями: Лопес та Аффлек у кежуалі сходили за кавою в Санта-Моніці. ФОТО

Лопес у total red та з іменною торбинкою попозувала на дивані та коло ялинки

Лопес розповіла, яку страву готова їсти до кінця життя, та відкрила свій "неочевидний" б’юті-секрет


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів