Учасниця "Холостяка" Варлей в монокіні та на підборах розказала, чому не потрібно звертати увагу на критику

6 лютого 2023, 15:45

38-річна учасниця 12-го сезону телешоу "Холостяк" Вікторія Варлей продемонструвала свої стрункі підтягнуті форми.

Окрім яскравих знімків жінка також поміркувала, на яких людей і чому не потрібно звертати уваги.

"Собака гавкає - караван іде. Я думаю, багато хто чув цей вислів, що означає: продовжуй свою справу, незважаючи на злобну і безглузду критику в свою адресу. Повірте, завжди знайдуться люди, які будуть незадоволені тим, що ви робите; які будуть заздрити і злитись, якщо у вас виходить; найбільший потік емоцій ви почуєте від них, якщо щасливі.

Але люди критикують і намагаються вас зачепити саме через тотальну невпевненість в собі, - це дозволяє зміцнити почуття власної важливості та знизити рівень внутрішньої тривоги", - розказала Віка.


 
Варлей не звертає уваги на хейтерів

"І ще трохи про таких людей, щоб ви розуміли, чому не варто звертати на них увагу і продовжувати свою справу. Ці люди настільки сильно себе не люблять і не поважають, що готові присвятити своє життя критиці інших людей, таким чином вони прикривають свої душевні рани і хоча б на короткий час забувають про проблеми в особистому житті.

Тобто до вас це все немає ніякого відношення. Ну, наприклад, ви читаєте пост про те, як хтось з кимось розлучається, і як вони там між собою з’ясовують стосунки. Які емоції у вас це викликає? Та особливо ніяких, бо це не ваші стосунки і не ваше розлучення, ви просто випадковий спостерігач, який натрапив на цей пост. Те саме і з людьми, які вас критикують або засуджують; це тільки їх справа", - підсумувала вона.

 

Нагадаємо, раніше Варлей розповідала, чому важливо мати саме високу самооцінку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Дві різні людини": учасниця "Холостяка" Варлей показала, як виглядала до пластичних операцій

Учасниця "Холостяка" Варлей розказала про свою мрію та показалася в найбільшій вазі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів