"Пишаюся своєю дружиною": Потап розказав, як його привітала "Настічка"

10 травня 2023, 10:15

8-травня продюсер Потап зустрів свої 42 безліччю привітань від найближчих людей.

Пізніше він висловив подяку за теплі слова, розказав про отримані подарунки та вкотре заходився доводити міцність їхніх з Настею почуттів.

"Мене привітала Настічка з самого початку. Попри те, що вона дуже рано лягає спати і зараз перебуває в концертному турі "Я – Україна", вона дочекалась, поки мені стукне 42 роки, і о 00:00 привітала мене першою. Я дуже пишаюсь своєю дружиною і мені дуже приємно, що пісня "Я – Україна", яку ми писали разом з Настею, знайшла відгук в серцях слухачів. Настя показувала мені відео, де уся зала співала її стоячи, і я був дуже розчулений!" – запевнив Потап.

 
Судячи з публікацій Потапа (які присвячені Насті) в Instagram, їхні з дружиною стосунки перебувають на вищому етапі розвитку. Однак, чи правда це...

За словами продюсера, він також отримав багато цікавих та креативних подарунків. Наприклад, колекційний випуск журналу Playboy за травень 81-го року — тобто місяць народження артиста.

"Я добре почуваюся. Намагаюся бути в позитивному настрої, попри те, що відбувається. Допомагаю людям. Допомагаю своїй країні. І це мене дуже підтримує. Я не влаштовував гучних святкувань – не на часі зараз дуже голосно і гучно гуляти. Не час для салютів. Час для добрих справ. Гучно будемо святкувати свою перемогу. А такі дні зараз — це для самого себе. Побути в вузькому колі вдома. Так, щоб ніхто нічого не бачив і не чув, нікого це не дратувало", - поділився репер.

Як відомо, вже довгий час навколо шлюбу Каменських і Потапа ходить чимало пліток.

Першою спростовувати чутки щодо розлучення взялася Настя, а згодом і сам Потап взявся виспівувати оди кохання своїй обраниці і досі не зупиняється.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Каменських прокоментувала чутки про зраду Потапа та сказала, чи збирається розлучатися

Каменських зі сцени відповіла, чи розлучається з Потапом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів