"Не тримайте зла": Потап прокоментував скандальну пісню про волонтерів та чутки навколо свого шлюбу з Каменських

20 квітня 2023, 11:30

Продюсер Олексій Потапенко вперше за останній рік наважився на розмову про особисте життя і творчість.

В інтерв'ю для bigmir він також прокоментував скандали, які розгорілися навколо його останнього "хіта" "Волонтер".

"Пісня "Волонтер" народилася, коли я вперше приїхав у батальйон "Добробат". Ми з волонтерами цього батальйону разом стояли у дворі розбомбленого будинку, я тиснув їм руки, співав для них, дивлячись у їхні очі. Я зрозумів, що є дуже багато пісень про мужність і єднання українців, але такої, що присвячена саме волонтерам, – здається, немає. І я зрозумів, що хочу написати саме її", - пояснив Потап.

 

Як пояснив Олексій, він не хотів нікого образити і зачепити піснею "Волонтер":

"Я можу бути різким, але завжди вмію вибачитись, коли для когось це здалось образливим. І дійсно – в цій пісні я не мав на меті образити когось, тож, будь ласка, не тримайте на мене зла. Якщо є люди, чиї почуття я зачепив, – я цього не хотів. Пісня може подобатись, може – ні. Це вибір людини, і я завжди його поважаю. Але зараз головне – точно не коментарі чи лайки під моїми треками, а те, що ми робимо для країни.

Зараз взагалі такий час, що хейту багато в цілому у багатьох аспектах життя. Але якщо говорити саме про артистів, то найгірше – залишитись непоміченим. Коли його творчість не викликає жодних реакцій. Тому хейт для мене – це не про страх".

 
Нещодавно шоумен Юрій Горрбунов розказав, що думає про "Волонтера" Потапа

Потап прокоментував і тему розлучення з його дружиною, співачкою Анастасією Каменських.

"У кожного свій спосіб піаритись. Ми роками виступали на сцені та завойовували увагу глядачів своєю музикою, піснями, Настя – корисними та мотиваційними блогами і так далі. Якщо ці люди не знають, як зробити так, щоб про них говорили іншими способами, окрім варіанту пропіаритись на наших з Настунею іменах, – будь ласка, нам не шкода, ми не жадібні. А як все насправді? У нас із Настею все добре, розлучатись не збираємось", - запевнив продюсер.

 
Нещодавно і сама Настя спростувала чутки про розлучення і зраду з боку чоловіка

Нагадаємо, Потап та Каменських, які аж до дня свого весілля тримали інтригу, 23-го травня офіційно стали чоловіком і дружиною.

Як відомо, у грудні минулого року Потап і Настя останній раз показувалися разом. Цікаво, що після цього співачка оприлюднила фото, де не було видно її обручки.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Стоять за спиною українця": Каменських розказала, які речі є незмінними попри війну

Їсть після шостої: Каменських розповіла, як худне до Нового року

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів