Візерспун у дірках, цятках і квітах посвітила стрункими ніжками для глянцю

13 липня 2023, 11:30

Американська акторка та продюсерка Різ Візерспун стала героїнею номеру Harper's Bazaar, попозувавши в ефектних луках від Prada, Chanel, Carolina Herrera, та інших відомих брендів.

У інтерв'ю 47-річна зірка говорила про свою роботу, а ще про пристрасть до читання. Виявляється, Різ у середньому "проковтує" по книжці кожні два дні.

 
Різ попозувала для американського журналу
фото з instagram harper's bazaar та візерспун

Торкнулася Візерспун і нелегкої теми свого розлучення з другим чоловіком, Джимом Тотом. Її тішить, що вони мали змогу особисто, через Instagram, повідомити шанувальникам про своє рішення.


"Коли перед цим я розлучалася, то таблоїди розказували людям, як я почуваюся чи як я через це проходжу, і було сильне відчуття втрати контролю. Мати змогу говорити з людьми напряму про те, що відбувається в моєму житті, так само, як я ділюся важливим професійним чи особистим досвідом, це відчувається як щось більш щире, мати змогу говорити щось моїм власним голосом, а не віддавати комусь контроль над тим, що відбувається", - поділилася зірка.

"Звісно, є спекуляції, але цього я контролювати не в змозі. Усе, що я можу, це бути якомога чеснішою, щирішою, бути вразливою. Для мене це час, коли я дуже вразлива", - зізналася вона.

 
Другий шлюб зірки тривав 12 років

Різ додала, що відчуває сильний зв'язок із усіма, хто зараз так само переживає розлучення.

 
Візерспун не згаяла нагоди продемонструвати свої стрункі ніжки
 
"Гадаю, ти починаєш усвідомлювати, що кількість часу на те, щоби досягти того, чого ти хочеш досягти в цьому світі, обмежена, і турбуватися через те, що думають про тебе інші люди - це марнування твого цінного часу"
 
 

Як відомо, від Джима в Різ є 10-річний син Теннессі. 19-річного сина Дікона та 23-річну дочку Аву вона має від першого шлюбу, з Раяном Філіппом.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Кумедне не обвисає": Візерспун знялася в ошатних платтях та пояснила, чому не хотіла бути секссимволом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів