Бумбокс, OTOY, Сердючка і Артем Пивоваров: хто та коли виступить на музичному фесті ATLAS 2024

17 червня, 18:00

Музичний фестиваль ATLAS повертається, і тепер він матиме благодійний характер і приставку UNITED 2024.

Захід відбудеться з 12 по 14 липня на території Blockbuster Mall.

У події братимуть участь 70 українських артистів: "Бумбокс", Артем Пивоваров, "Жадан і Собаки", "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ", Володимир Дантес, OTOY, "КУРГАН & AGREGAT", "Друга ріка", LATEXFAUNA, MELOVIN, VERKA SERDUCHKA & BAND та інші.

Афіша Atlas 2024

Мета фестивалю — зібрати щонайменше 100 мільйонів гривень для підтримки сил оборони

фото з Instagram

Частина коштів буде направлена на придбання роботизованих платформ через UNITED24, інша — на забезпечення Збройних сил України дронами, зокрема на харківському напрямку.

Цього року квитки будуть ексклюзивно продаватися через застосунок monobank. 15% з вартості кожного квитка на ATLAS UNITED 2024 перераховуватимуть на збір.

Старі квитки на фестивалі, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, будуть дійсні на ATLAS UNITED 2024. Крім того, музичний фестиваль зможуть відвідати безоплатно 6000 осіб з інвалідністю — для них побудують спеціальний сектор з подіумом.

Побачити наживо виступи улюблених артистів можна буде на шести сценах: дві розташовані просто неба на паркінгу Blockbuster Mall, ще одна — у підземному паркінгу і три додаткові — всередині самого ТРЦ.

Для гарантування безпеки відвідувачів під час проведення фестивалю на локації працюватиме найбільше в країні укриття, сертифіковане ДСНС, яке у разі оголошення повітряної тривоги зможе вмістити всіх гостей події.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів