Українська правда

Шульгіна з нагоди 37-річчя показалася в міні та з обома доньками. Відео

Марія Мельник — 13 вересня 2024, 12:00
Шульгіна з нагоди 37-річчя показалася в міні та з обома доньками. Відео

Переможниця 1-го сезону "Холостяка", блогерка і лайф-коуч Саша Шульгіна 12-го вересня відсвяткувала свій день народження.

З приводу 37-річчя мама двох доньок озирнулася на попередні роки і проаналізувала, чого досягнула.

Шульгіна зробила це у красивій червоній сукні в компанії своєї родини.


"Всі мої найзаповітніші мрії здійснилися до 37 років! Я - мама двох чудових дівчаток, у мене прекрасний Супермен, що надихає і дуже гарна діяльність. Я – здорова, сповнена сил. Я живу у найкращому місці на землі. У мене чудові друзі, найкраща команда!

Але є ще кілька речей, про які я мрію... Нехай до 40 моїх років і вони здійсняться. З днем народження мене!", - написала Шульгіна.

Шульгіна з доньками і подарунками

Іменинниця виховує двох доньок - Анджеліну і Аспен. Першу доньку блогерка народила у червні 2022-го (у віці 34 роки), а молодшу Аспен - у жовтні минулого року

І хоча блогерка ставить для себе кордони щодо терміну досягнення цілей, вона аж ніяк не поспішає з реалізацією деяких планів. Раніше Шульгіна, яка вперше стала мамою після 30, зруйнувала стереотипи щодо вагітності.

Останні матеріали
Наповнюю простір, що звільнився: Горова показалася на фото з сином і дочкою та розповіла, як переживає їхню сепарацію
Селебріті
"Наповнюю простір, що звільнився": Горова показалася на фото з сином і дочкою та розповіла, як переживає їхню сепарацію
Костюк у шкіряній сукні від Tom Ford попозувала у нічному Нью-Йорку. Фото
Селебріті
Костюк у шкіряній сукні від Tom Ford попозувала у нічному Нью-Йорку. Фото
Питання авторства й етики: дизайнерка Шаповал звинуватила Денисенко у плагіаті прикраси, акторка відповіла
Скандал
"Питання авторства й етики": дизайнерка Шаповал звинуватила Денисенко у плагіаті прикраси, акторка відповіла
Мішина у стилі femme fatale блиснула пресом на хіднику Одеського кінофестивалю
Селебріті
Мішина у стилі femme fatale блиснула пресом на хіднику Одеського кінофестивалю
Створюємо особливі моменти: Бекхем пристрасно зацілувала чоловіка на тлі нічного моря та похвалилася митями з дітьми
Селебріті
"Створюємо особливі моменти": Бекхем пристрасно зацілувала чоловіка на тлі нічного моря та похвалилася митями з дітьми
Без вершків і з курячою шинкою: Клопотенко поділився секретами приготування домашньої карбонари
Зіркова кухня
Без вершків і з курячою шинкою: Клопотенко поділився секретами приготування домашньої карбонари
Не вважаю себе талановитою акторкою: Трінчер у розмові з Осадчою відповіла на популярні пошукові запити про себе
Селебріті
"Не вважаю себе талановитою акторкою": Трінчер у розмові з Осадчою відповіла на популярні пошукові запити про себе
Розкішний максимум: Лебідь приміряла сукню, яку носила у 7 років
Селебріті
"Розкішний максимум": Лебідь приміряла сукню, яку носила у 7 років
Більше матеріалів