"Раджу всім жінкам": Lama пояснила, в чому плюси стосунків із молодшими чоловіками

24 червня, 10:45

Співачка Lama (Наталія Дзеньків), яка перебуває в щасливих стосунках зі своїм бойфрендом Романом, за якого старша на 18 років, вважає, що різниця в віці - це суттєвий плюс.

Чому вона рекомендує всім жінкам обирати саме молодших за себе кавалерів, артистка пояснила "Наодинці з гламуром".

"Взагалі я раджу всім жінкам мати таких чоловіків, молодших за себе. Тому що, по-перше, жінка сама молодо починає виглядати з таким чоловіком. Тому що там правильна молода енергія. І ти тоді не відчуваєш цієї депресії", - заявила 50-річна Lama.

Цікаво, чи вдасться Роману і надалі зберігати свою "правильну молоду енергію", щоби підживлювати нею кохану

"Я не кажу, що всі, але я стикалася з чоловіками, які після 40 - в них вже все пропало типу, вони в депресії, вони ще й тебе присадять на ту депресію і тобі буде погано, і ти з ними будеш на тих же таблетках потім сидіти. Я зрозуміла, щоб гарно виглядати, щоб у тебе все було класно, то краще, щоби був чоловік все-таки молодший", - резюмувала вона.

Як відомо, Наталія та Роман разом уже майже 10 років. Співачка говорила, чи кликав він її заміж і чи не жалкує вона, що не має дітей.

Нагадаємо, обранець Lama фанатів від неї, коли був іще хлопчаком, а коли зустрів у реальному житті, то одразу не впізнав. 

IDEALMEDIA