Поїздка Лорак на "Євробачення" стала подарунком на Новий рік

25 грудня 2007, 15:00

Для участі у пісенному "Євробаченні"-2008 Україна відбиратиме пісню, а не виконавця.

Співати ж там точно буде від України Ані Лорак, відряджена до Белграду вольовим рішенням Національної телекомпанії України.

"Ми вирішили зробити новорічний подарунок: увійти у 2008 рік зі знанням імені виконавця, що представить Україну на Євробаченні-2008", - пояснив у вівторок на прес-конференції своє рішення НТКУ Віталій Докаленко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".


На захист свого "свавілля" він згадав норму з правил конкурсу, за якою НТКУ має право самостійно обирати кандидатуру, що буде представляти країну.

І нагадав, що у такий же спосіб для участі в "Євробаченні" були обрані українські виконавці Руслана Лижичко, що завоювала перше місце у 2004 році, і Олександр Пономарьов.

"Я не відразу погодилася, однак хочеться представити Україну і завоювати ще більше шанувальників", - відзначила Лорак.

Новинкою для України цього року стане конкурсний відбір пісні, що виконає Лорак на Євробаченні-2008.

Авторам, що хочуть прославитися, треба з 25 грудня до 6 лютого 2008 року подати заявку на конкурс пісні. А 6-8 лютого журі прослухає всі пісні і вибере 12, що потраплять у фінал.

16 лютого в прямому ефірі Першого національного шляхом змішаного голосування - інтерактивного і голосування журі - визначиться пісня-переможець.

У 2008 році "Євробачення" пройде у місті Бєлград (Сербія) з 20 по 24 травня. Це право для своєї столиці виграла Марія Шерифович у Фінляндії.

Українська Вєрка Сердючка стала срібним призером Євробачення-2007.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів