Ані Лорак їде на "Євробачення-2008" без конкурсу

21 грудня 2007, 18:47

На "Євробаченні-2008" Україну представлятиме Ані Лорак. Про це у п‘ятницю 21 грудня повідомляє прес-служба Першого Національного.

Згідно з Положенням Європейської мовної спілки, Національна телекомпанія України має право самостійно визначати кандидатуру, яка представлятиме країну на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення – 2008".

Тож цього року від України на "Євробаченні – 2008" співатиме Заслужена артистка України Ані Лорак.

Нагадаємо, що у 2005-му році Ані Лорак вже намагалася пробитися на "Євробачення", однак тоді на хвилі національного і політичного піднесення в Україні на сцену співочого конкурсу у Києві винесло гурт "Ґринджоли" з піснею "Разом нас багато".


25 грудня, об 11:00 відбудеться прес–конференція на тему "Участь України у Міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення – 2008", що відбудеться у сербському Белграді.

Пряму трансляцію з Белграду двох півфіналів (20 та 22 травня) і фіналу "Євробачення – 2008" (24 травня) здійснюватиме Перший Національний.

Україна вже шостий рік поспіль бере участь у "Євробаченні". Найбільших успіхів на конкурсі досягла Руслана Лижичко, яка у 2004-му завоювала там перше місце.

Також в різні роки брали участь у "Євробаченні" Олександр Пономарьов, Тіна Кароль та Вєрка Сердючка.

Фото ЛігаБізнесІнформ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів