Здоров’я ненароджених близнюків Джолі під загрозою

8 травня 2008, 12:00
Бред Пітт і Анджеліна Джолі готуються до народження ще двох дочок-близнят, які з’являться на світ у липні, повідомляє " Starmagazine ".

"Бред з нетерпінням чекає малят, він обожнює маленьких дівчат. Анджеліна й діти теж щасливі", - повідомляє обізнане джерело.

Однак, незважаючи на радість, зоряна пара готується до найгіршого варіанта на випадок, якщо в останній місяць вагітності щось піде не так.

Так, в останніх числах квітня Джолі-Пітти разом з усіма своїми дітьми переїхали до Франції, де не так давно придбали шикарний маєток у Провансі .

Родина Джолі-Пітт незабаром поповниться двома дівчатами-близнятами
Але незадовго до перельоту у країну поцілунків, де Анджеліна збирається народити, актриса сильно впала, і це змусило побоюватися за здоров'я ще не народжених дівчаток.

"У той день Анджеліна встала з ліжка та пішла через кімнату, але зненацька знепритомніла й упала. Бред почув, як вона сильно вдарилася і побіг до неї. Вона отямилася досить швидко. Її віднесли назад у ліжко", - розповідає джерело.

Крім того, у 32-річної голлівудської красуні , говорять, є цілий букет проблем зі здоров'ям, зокрема, набряки, діабет вагітних, втома та перманентна нудота.

Фото з сайту naviny.by
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів