Семенюк поїхала у Туреччину, щоб спокійно колотися

20 червня 2008, 12:54

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк розповіла, як робила в Анталії ін‘єкції.

Коли у Валентини Петрівни запитали, чому депутатам повідомили, що вона на лікарняному, Семенюк відповіла, що спочатку планувала летіти до лікаря у Німеччину. Але потім лікарка приїхала в Україну і тут оглянула Семенюк.

"І я взяла (на відпочинок) невеличкі укольчики, і там сама собі робила, бо маю можливість так завжди підтримувати себе у формі", - розповіла вона і ще раз подякувала Віктору Ющенку і Арсенію Яценюку за відпочинок.


Валентина Петрівна сказала, що погоджувала свою відпустку з президентом і задоволена, що Верховна Рада дала їй відпочити.

"Я п'ять років не була у відпустці. Останній раз це було у 2003 році, потім 2004 рік - всі акції, події... За три роки роботи у ФДМ у мене накопилось 147 днів відпустки. Я вже коли прийшла до президента і погоджувала пропозицію, то кажу: "Дайте мені хоч 10 днів відпочити", - розповіла Семенюк, пише "Українська правда".

"А він каже: "То тобі ж тут в Україні дуже важко буде", - переказала вона слова Ющенка.

За словами Семенюк, вона вперше відпочивала за кордоном, бо це був подарунок сина Віталія Самсоненка, Володимира.

"Ми з чоловіком вирішили про себе подбати, тим більше, що Майдан 2000 дав про себе знати. Є проблеми з позвоночником. Та й ще - у порядку денному Верховної Ради ніякої повістки не було включено. Я подумала, чому я не можу поїхати?", - казала опальна голова Фонду держмайна.

За словами Семенюк, за час відпустки вона не тільки побувала в Туреччині, але й з'їздила на батьківщину до мами, де не була 5 місяців.

Фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів