Тимошенко і Шуфрич покажуть кохання по-Шекспірівські

5 березня 2009, 14:09

Ще свіжі враження від екстравагантних картин, на одній з яких прем'єрка Юлія Тимошенко приставляє собі ніж до горла, а регіонал Нестор Шуфрич отруєний.

Та, незабаром українців очікує новий сюрприз - на сцені одного з київських театрів покажуть історію палкого кохання між Юлею-Джулльєтою та Нестором-Ромео, пише "Сегодня".

Зрежисерувати та проспонсорувати виставу за мотивами п'єси Вільяма Шекспіра "Ромео та Джулльєта" взявся бізнесмен Євген Пьянко.

На створення театральної історії кохання між Шуфричем і Тимошенко режисера надихнула виставка картин "Ромео і Джульєтта. Нестор і Юля" художника Андрія Кулагіна.


До речі, на відміну від Шекспіра, вбивати своїх героїв наприкінці п'єси режисер не планує.

"Вони мають вижити, щоб показати, що ми не хочемо хоронити Україну. Протягом всієї вистави на сцені стоятиме дерев'яна труна, біля якої, скоріш за все, й пройде фінальна сцена - роздуми на тему того, що зараз відбувається", - розкрив деякі подробиці майбутньої постановки режисер.

За словами Пьянко, він планує закласти у п'єсу глибоку сатиру на політичну ситуацію, яка зараз склалася в Україні.

Героїв Тимошенко та Шуфрича режисер вбивати не хоче

А от кому дістанеться роль "жінки з косою" та її коханого Нестора-Ромео, режисер поки що не визначився.

Серед претендентів на роль Юлі-Джулльєти Пьянко розглядає співачку Марину Одольську, яка буде не лише грати, а й співати.

На думку режисера, співачка схожа з Тимошенко не лише ззовні, а й характером. Обидві відрізняються прагненням завжди досягати бажаного.

Що ж до ролі Шуфрича, то Євген Пьянко подумує забрати її собі.

"В нас були знайомі батьки.. Але чи точно буду грати я, поки сказати не можу", - сказав режисер.

Сам художник, який своїми творами й надихнув на створення п'єси, не проти такого театрального експерименту.

"Всім займається режисер. Я намагаюся не втручатися. Лише був проти, коли з'явилася ідея, щоб герої були у піджаках. Так би мовити, осучаснити картину. Але я наполіг, щоб костюми були історичними", - прокоментував роботу над п'єсою художник Кулагін.

Прем'єра п'єси про кохання Юлі-Джулльєти та Нестора-Ромео запланована на День сміху - 1-го квітня.

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів