Грузинам заборонили співати у Москві антиросійську пісню

10 березня 2009, 18:04

Контрольна група не допустила до участі "Євробаченні-2009" пісню "We Don't Wanna Put In" грузинського гурт "Стефане і 3G". Про це повідомляє офіційний сайт пісенного конкурсу "Євробачення".

У вітворок Європейський Союз мовлення (European Broadcasting Union (EBU)) проінформував грузинського суспільного мовника, що текст пісні не відповідає правилам конкурсу.

Офіційним поясненням є те, що назва і текст композиції, яку цього року хотіли привезти грузини порушує частину 4 правила 94 правила 9 Правил 54-го пісенного конкурсу, а тому не може взяти участь у "Євробаченні-2009".

Зокрема, у пункту 4.9 йдеться, що "тексти та / або виконання пісні не повинні принести шоу погану репутацію. Ні тексти, ні виступи, ні дії політичного чи подібного до них характеру не мають бути допущені до пісенного конкурсу "Євробачення". Ні лайка, ні інша неприйнятна мова неможливі у текстах чи у виконанні пісні. Не дозволено також комерційні виступи будь якого типу. Порушення цих правил - дискваліфікація".


"Стефане і 3G" заборонили співати "We Don't Wanna Put In"

Наразі EBU запропонувала Грузії два варіанти: або переписати текст пісні, або обрати іншу для виступу у Москві.

Термін подачі композиції закінчується 16-го березня, коли всі країни назвуть Європейському Союзу мовлення своїх представників.

Нагадаємо, цього року пісенник конкурс "Євробачення" проходитиме у Москві. 12-го та 14-го травня відбудуться два півфінали, а 16-го травня - фінал.

Фото "Day Life"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів