Україна послала Лободу з барабанами та хлопцем у касці

9 березня 2009, 12:07
У неділю пізно ввечері українці не лише святкували Міжнародний жіночий день, а й вирішували, кого послати на пісенний конкурс "Євробачення-2009".

Одностайним рішенням і журі, і глядачів було обрано Світлану Лободу. Саме вона й спробує у Москві конкурувати з француженкою Патрісією Каас, грузинами "Стефане і 3G", українкою, яка поїде від Росії - Анастасією Приходько та іншими.

А щоб підкорити Європу екс-"ВІА-Гра" повезе на пісенний конкурс пісню "Be my Valentine", чотирьох хлопців-танцюристів, бек-вокалістку, барабанну установку, коротку суконьку і довгі ботфорти.

Лобода відростила вії й набрала переможні 28 балів (14 від глядачів і 14 від журі)

До речі, Лобода так енергійно поводить себе на сцені під час виступу, що один з танцюристів артистки вирішив перестрахуватися і додав до свого сценічного костюму каску.

"Хлопець приніс каску і каже: А можна я буду виступати у касці, для того, щоб Світлана Лобода випадково не зачепила мене підборами?", - розповіла цьогорічна представниця від України на "Євробаченні".


Співачка показує чудеса розтяжки, а хлопчики з балету захищають свої голови від Свєтиних підборів
Екс-"ВІА-Гра" залазила на шию
І грала на барабанній установці, піднімаючи пил навколо
А потім знову лізла на балет. Щоправда вже з брудними чобітками

Нагадаємо, у фіналі мало брати участь 15 виконавців, однак на сцену вийшло лише 14. Виявляється в останній момент підопічні Юрія Нікітіна гурт "NikitA" таки зняли свою заявку на участь. Певно великий контракт став пріоритетнішим для Даши Астаф'євої та Юлії Кавтарадзе.

Але інші учасники до фіналу таки дійшли. Тож ТаблоID пропонує подивитися хто на що був гаразд заради "Євробачення", та кого залишила по заду Світлана Лобода.

Першою вийшла Лінара і спробувала показати свій співочий талант. Щоправда, судді оцінили його в 1 бал, а от глядачі дали цілих 11
Наступними на сцені з'явилися дівчата з "Горячого шоколаду". Тріо у чорних сукнях у підсумку отримало 13 балів (8 від журі, 5 від глядачів)
Під номером 3 змагалася Таня Брянцева. Дівчина запам'яталася своїми відкритими ніжками та невеликою кількість отриманих балів - 5 (4 бали - журі, 1 бал - глядачі)
Четвертим виступив Денис Барканов, який влаштував на сцені справжню магію - з димом та літаючою у повітрі дівчиною. За це співак заробив 7 балів від журі і 12 від глядачів
Слідом виступали дівчата з гурту "Zакльопки". Балету у дівчат не було, тому доводилося підтримки робити самотужки
Щоправда, замість танцюристів у "Zакльопок" були вагітні бек-вокалістки. Можливо це й дало змогу дівчатам отримати 22 бали (13 - журі, 9 - глядачі)
А от конкурсантка під номером 6 Наталя Волкова на сцені заручилася підтримкою мокрого хлопця у ванній...
...який наприкінці співу артистки перетворився на русалку. За риб'ячий хвіст Волкова отримала від журі 10 балів, а від глядачів 6
Сьомими підкоряти українців вийшли "4 Kings". Однак на чотирьох хлопців було лише 2 драбини, навколо яких вони й блукали. Глядачам це сподобалося рівно на 4 бали, а журі дали 6
Наступною на сцену вийшла співачка-діджейка "ANA". Їй дали найменшу кількість балів - 4 (по 2 від журі та глядачів)
Єдиними виконавцем, який заспівав україномовну пісню був "GODO". Такий патріотизм був оцінений журі у 3 бали, а глядачами у 8
А Олександр Панайотов двічі намагався переконати всіх, що він супергерой. Вперше у його бек-вокалісток не спрацювали мікрофони, тому співак вийшов на сцену вдруге і заробив 22 бали (9 дали члени журі, а 13 - глядачі)
Під 13 номером виступала Іра Пойзен. Її вокал оцінили достатньо високо - 12 балів від журі та 10 від глядачів.
Телеведучий та співак "Kishe" на сцені був не сам. Однак це не надто допомогло, і хлопець отримав 8 балів (5 від журі, 3 від глядачів)
Останньою на сцену вийшла Tori Joy. Артистка співала "Smile" та перевертала балет з ніг на голову. Її виступ набрав 18 балів (11 дало журі, а 7 - глядачі)
А ці люди й були членами журі цьогорічного Нацвідбору (з ліва на право: співак Тарас Петриненко, композитор Володимир Бебешко, співак Олександр Пономарьов, співголова журі і перший віце-президент НТКУ Роман Недзельський, генеральний продюсер "Русское радио. Украина" Сергій Кузін, віце-президент НТКУ Євген Каленський та народний артист України, президент НТКУ і голова журі Василь Ілащук)

Фото Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів