Подкопаєва розповіла, чому вона розлучається з Нагорним

13 квітня 2009, 17:53
Олімпійська чемпіонка і затята тусовщиця Лілія Подкопаєва порушила обітницю мовчання і розповіла, чому розлучається зі своїм чоловіком Тимофієм Нагорним.

"Тимофій занадто далеко зайшов, видаючи з себе люблячого батька, якого не пускають до дітей. І я подумала: прийшов час покласти кінець цьому шоу", - заявляє Подкопаєва в інтерв‘ю "VIVA! Украина".

Нагадаємо, відтоді як наприкінці січня Україна дізналася про розлучення пари Нагорний-Подкопаєва, причини розриву тримаються на чутках. На чутках і версії самого бізнесмена. Оскільки Ліля весь цей час зберігала мовчання.

 

"Це моя перша й остання розмова з приводу розлучення з Тимофієм Нагорним. І більше жодних коментарів давати не буду!" - категорично заявила спортсменка.

"Я хочу почати життя з чистого листа", - попередила Подкопаєва.

Нагадаємо, судовий розгляд справи про розлучення подружжя відклали на 6 місяців. Тому офіційно Нагорний і Подкопаєва досі одружені.

Фото "VIVA! Украина"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

У розлученні Подкопаєвої та Нагорного винні небесні сфери?

"Я вважаю, що на 99 відсотків у нашому розлученні винен я... Можливо, саме те, що багато хто вважав нас ідеальною парою, теж вплинуло на наше розлучення. Кажуть, на небі зштовхнулися Фаетон з Юпітером, тому цього року буде дуже багато розлучень"
Останні матеріали
Більше матеріалів