Періс Хілтон оголила зад перед Роналду. ФОТО

12 червня 2009, 17:01
Не встигла відома білявка Періс Хілтон розійтися з останнім бойфрендом , як вже буквально вчепилася у футболіста-холостяка Кріштіану Роналду .

Днями Періс та спортсмен зустрілися в одному з клубів Лос-Анджелесу, де Роналду проводить відпустку.

Найкращий футболіст 2008-го року прийшов на вечірку сам, а от білявка привела з собою сестру Ніккі.

За словами очевидців, 24-річний Кріштіану та Періс дуже швидко знайшли спільну мову і усамітнилися подалі від цікавих очей. А щоб їм ніхто не заважав - поставили охоронців.

Однак відвідувачам клубу вдалося таки побачити як Хілтон прямо накинулася на футболіста.


Дівчина так була захоплена спілкуванням з Роналду, що навіть не помітила, що її коротка сукня задерлася та відкрила сідниці.

Загалом парочка провела у компанії одне одного до 3-ї години ночі.

Поговорюють, що весь рахунок - а це цілих 25 тисяч доларів - оплатив саме спортсмен.

Щоправда, після виходу з нічного закладу Періс та Кріштіану роз'їхалися по домівках, попередньо обмінявшись номерами телефонів.

Та на цьому їхнє знайомство і спільна ніч все ж таки не закінчилася. Так, о п'ятій ранку Роналду приїхав у гості до нової знайомої.

Сама Хілтон у захваті від футболіста: "Він гарячий, справжній спортсмен - між нами виник електричний заряд".

Як розповідає неназване джерело, вперше Періс спробувала заволодіти серцем Роналду влітку минулого року на голлівудської віллі футбольного клубу. Та тоді спортсмен відхилив її залицяння.

"Цього разу вона сповнена рішучості отримати цього чоловіка. І те, що Періс хоче - Періс отримує", - розповів один з друзів білявки.

До речі, британські журналісти іронізують, що у Хілтон та Роналду є багато спільного. Зокрема, вони обоє голять ноги та міняють коханців немов рукавички.

За матеріалами "The Daily Mail"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів