Елтон Джон в Україні знайшов заміну померлому другу

14 вересня 2009, 11:33
Популярний співак та активний борець проти СНІДу сер Елтон Джон вирішив стати батьком, пише "ВВС".

Під час відвідин спеціалізованого будинку для ВІЛ-позитивних дітей у місті Макіївка Донецькій області британського артиста буквально підкорив 14-місячний ВІЛ-позитивний хлопчик Лев.

Тож Елтон Джон зізнався журналістам, що не проти разом зі своїм партнером Девідом Фернішем всиновити українського малюка.

"Я хочу усиновити цього хлопчика, але не знаю, якою є процедура. Україна і Британія не мають відповідної угоди, але у Девіда канадійське громадянство, може, для нього буде легше", - сказав під час прес-конференції британський артист.

Говорячи про імовірне всиновлення, Елтон Джон згадав про недавно померлого друга Гая Бабілона.

"Минулого тижня я втратив одного з найближчих друзів. Мій клавішник помер від інфаркту - йому було 52 роки. Мені дуже важко, бо він був просто геній і такий молодий, і у нього було двоє прекрасних дітей", - розповів Джон.

Елтон Джон з українським хлопчиком Левом

"Тому, як ще замінити втраченого друга, як не людиною, якій я можу дати майбутнє?", - додав співак.

До речі, Елтон Джон завжди відкидав ідею всиновлення дитини, через те, що йому вже 62 роки, він багато подорожує і дуже зайнятий.

Але, за словами артиста, його партнер Девід Ферніш часто казав, що хотів би усиновити дитину. На думку співака, це було би "несправедливо" по відношенню до дитини, - жити в родині, де батьки такі зайняті.

Однак перебуваючи в українському дитячому будинку Елтон Джон змінив свою думку. Тож незабаром відомий британець може стати батьком.

Фото "The Associated Press"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів