Елтон Джон ввів Ющенка в "іскушеніє" і змусив обійнятися з Кучмою

15 червня 2007, 22:17

"Це не мрія! Сер Елтон Джон справді в Києві". Так розпочав зустріч з Елтоном Джоном в ПінчукАртЦентрі господар вечірки Віктор Пінчук. Здається, такої масштабної та елітної тусовки Київ ще не бачив.

А ще в її результаті стало зрозуміло одне: або політика – це великий блеф, або світське життя – це велике лицемірство. Бо де ще можна було побачити нинішнього президента Віктора Ющенка, який обіймається з головним своїм ворогом Леонідом Кучмою?

Пінчук представляє Елтона Джона українській тусовці

Пінчук представляє Елтона Джона українській тусовці. Фото прес-служби президента

Ющенко з Елтоном Джоном. Фото прес-служби президента

Ющенко з Елтоном Джоном. Фото прес-служби президента

На жаль, цей поцілунок не зафіксувала жодна з камер. Таке зазвичай залишається поза кадром. Та й взагалі у ПінчукАртЦентрі були суворі правила, які не дозволяли робити фотографії.
Поцілунок доньки Кучми і Елтона Джона

Поцілунок доньки Кучми і Елтона Джона

Проте журналістам ТаблоID таки вдалося відшукати ексклюзивні знімки, власниками яких став один з гостей найгламурнішої вечірки, а також персональні фотографи президента.

Ющенки і Олена Пінчук розглядають фотокартини Елтона Джона. Фото прес-служби президента

Отже, на зустрічі з Елтоном Джоном, крім господарів вечірки подружжя Пінчуків, були присутні політики: президент Віктор Ющенко з дружиною та сином Андрієм, подружжя Кучм з онуком, Петро Порошенко з дружиною, подружжя Губських та Єханурових, Інна Богословська, міністр транспорту та зв’язку Микола Рудьковський, міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич;

культурні та громадські діячі: співак Святослав Вакарчук з коханою Лялею Фонарьовою, Таїсія Повалій з Ігорем Ліхутою, Наталка Могилевська з подружкою, Руслана з чоловіком, адвокат Власенко з дружиною, художник Поярков, скульптор Олег Пінчук, боксер Віталій Кличко з дружиною, директор конкурсу "Міс всесвіт-Україна" Олександра Ніколаєнко;

бізнесмени: власник консорціуму ІСД Сергій Тарута, співвласник групи "Приват" Геннадій Боголюбов та інші.


Фото прес-служби президента

Ющенки спілкуються з Кличком. Фото прес-служби президента

Кличко з дружиною. Фото прес-служби президента

Кличко з дружиною і президентом. Фото прес-служби президента

Усе змішалося: Gucci, Аrmani, Dolce&Gabbana, Chanel, Louis Vuitton; колишні, теперішні і майбутні посадовці та олігархи. Та це, зрештою, і не головне. Головне, що Віктор Ющенко після бокалу шампанського обняв Кучму, а потім взявся писати побажання у книгу відвідувачів ПінчукАртЦентру.

"Я хочу, щоб усе було чемно... Мій почерк завжди не можуть розпізнати" , - каже він хлопчику, який допомагає президенту виводити золоті слова подяки, тримаючи на своїх руках книгу.

Ющенко і Руслана. Фото прес-служби президента

Ющенко і Вакарчук. На задньому плані - Тарута (зліва) і Боголюбов. Фото прес-служби президента

Ющенко і Вакарчук. На задньому плані - Тарута (зліва) і Боголюбов. Фото прес-служби президента

А потім Віктор Андрійович підійшов до однієї з фотографій з колекції Елтона Джона. Там було зображено відомого репера Емінема з пітардою замість головного чоловічого органа . Президент з дружиною задумалися. "Зніміть це для газети "Сегодня"... Це іскушеніє!", - вимовив лише він...
Тая Повалій спілкується з Поярковим

Тая Повалій спілкується з Поярковим

Подружжя Власенків

Наталя Могилевська з дружиною Олега Пінчука. Фото "ПінчукАртЦентр"

Богословська

Богословська

Сам же головний гість вечірки Елтон Джон сказав, що приїхав до України з благородною місією – акцією, спрямованою проти поширення СНІДу. Сказавши, що "щасливий з того, що може поширювати свою любов", він почергово розцілувався спочатку з Оленою Пінчук, а потім з Ющенком.

Подружжя Порошенків

Подружжя Порошенків

Олена Пінчук спілкується зі скульптором Пінчуком

Олена Пінчук спілкується зі скульптором Олегом Пінчуком

Після огляду фотоколекції співака, публіка попрямувала до клубу "Арена", де Елтон Джон дав невеличкий концерт для обраних. Пісні початку 90-х, знайомі до болю, так розчулили українських зірок, що ті аплодували і підспівували Елтону Джону.

Сер Елтон у камерному стилі

Андрій Ющенко сидів за одним столом з батьком

Андрій Ющенко сидів за одним столом з батьком. На фото Андрій вітається з Русланою Лижичко

Леонід Кучма з дружиною (у червоному) йде, щойно Елтон Джон відспівав останню пісню

В кінці вечора Святослав Вакарчук зізнався, що на такому інтимному концерті ще не бував. А Віктор Ющенко з дружиною пішли в народ. Під клубну музику, яка змінила ліричні співи Елтона Джона, президентська родина фотографувалася на пам’ять з Русланою, Поярковим і скульптором Пінчуком...


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів