Вагітну Брежнєву замінили на Стоцьку

14 жовтня 2009, 13:13
Співачка та акторка Віра Брежнєва через вагітність змушена була відмовитися від зйомок у фільмі "Любов у великому місті-2".

Авторам картини довелось переписати сценарій та взяти замість екс "ВІА-Гри" іншу співачку - Анастасію Стоцьку, повідомляє "Life.ру".

За словами колег Брежнєвої, та порадилась зі своїм чоловіком і вирішила, що на восьмому місяці вагітності не варто ризикувати здоров'ям малюка. Тим паче, що зйомки картини проходять у задушливій столиці Таїланду.

"Віра мала прилетіти до Бангкоку разом з іншими акторами, але вирішила відмовитися. Все ж таки випробовування організму тривалим перельотом і жахливою тайською їжею - зовсім не те, що їй зараз потрібно", - розповіли творці фільму.

Після рішення Брежнєвої сценаристам довелось різко міняти історію. Адже Віра була однією з головних героїн. Окрім цього всі фінальні сцени співачки з її коханим, якого грає Олексій Чадов, також вже відзняті.


"Ми навмисне переробили сценарій через те, що пішла Брежнєва. За новим сюжетом персонажі Чадова і Брежнєвої після сварки вирішують пожити окремо, і в результаті головний герой летить у Москву з донькою свого начальника", - розповіли учасники знімальної групи.

"Цю роль зіграє екстрено запрошена артистка Анастасія Стоцька. У фіналі Чадов і Брежнєва все ж таки зустрінуться знову - ці сцени ми відзняли заздалегідь", - додали вони.

Віра вирішила покинути зйомки заради дитини

Олексі Чадов підтримує рішення своєї партнерки Віри.

"Знаєте, я б також не відпустив вагітну дружину на жодні зйомки. А ці зйомки взагалі найважчі з усіх, у яких мені довелось брати участь. Спека нереальна, в номерах безперервно працюють на повну потужність кондиціонери. Це також не дуже добре - Настю Стоцьку вже протягнуло, шия у неї майже не повертається", - розповів актор.

До речі, не так давно Брежнєва зізналася, що не відчуває себе актрисою.

"Я оцінюю себе тверезо і можу сказати, що поки що акторській майстерності лише вчуся", - сказала Віра в інтерв'ю газеті "Труд".

За її словами, все ж таки музика для неї важливіша. Хоча майбутні пропозиції знятися в кіно артистка обов'язково розглядатиме.

Однак навіть якщо Брежнєва знову погодиться на зйомки, то навряд чи роздягатиметься перед камерою.

"Від сцен у ліжку я відмовилась сама. Особисто для мене це не прийнятно. Звісно, ніколи не кажи ніколи. Але поки що я до цього не готова", - пояснила Віра.

Фото "Теленедели"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів