Брежнєва любить спати голяка і виховує дочку в офіціозі

14 жовтня 2009, 11:23

Екс-учасниця дівочої "ВІА Гри" Віра Брежнєва вже не приховує свою вагітність. Більше того, співачка розповіла, як, можливо, назве майбутнє дитя, про свою старшу дочку та сімейні уподобання.

Зокрема, поділилася Віра тим, як сприйняла новину про вагітність її донька Соня: "Вона замучила мене цими запитаннями. От вже кілька років наполегливо натякає: "Мама, коли ж нарешті у мене буде сестричка або братик?"

"Соня так серйозно підійшла до цього процесу, що навіть придумала майбутнім родичам імена. Дівчинку хоче назвати Алісою, хлопчика - Олексієм", - розповіла артистка в інтерв‘ю "Отдохни. Звезды".

Віра та Соня, можливо, назвуть нову дитину Аліса або Олексій

Сама ж Брежнєва, як вона наголошує, звичайно, хоче хлопчика: "До народження Соні, я мріяла про дівчинку, тепер про хлопчика, а потім хочу хлопчика або дівчинку, а може і двох одразу".


Що ж до старшої доньки екс-"ВІА-Гри", то Соня нині ходить у ліцей, вчить кілька іноземних мов, займається естрадно-класичними танцями і ліпленням: "Але це більше моє бажання. Вона любить спілкуватися з ровесниками і просить, щоб ми запрошували додому її однокласників".

У Віри та її доні навіть є своя традиція.

Соня - гідна суперниця у боулінгу. Як каже Віра, страйк її дочці вдається частіше, ніж їй

"Ми пишемо записки батькам. "Здрастуйте! Ми запрошуємо вашу дитину до нас у гості такого-то числа, водій забере зі школи, якщо виникнуть питання, телефонуйте мамі". А на свята замовляємо запрошення", - поділилася співачка.

До слова, у запрошенні Брежнєва, за її словами, підписується просто - мама Соні.

"У школі, Соня не розповідає, чия вона дочка. Іноді, коли приходжу на батьківські збори, мене впізнають, але всі бачать, що я нормальна людина, у нас немає упередженого або піднесеного ставлення. Я спокійно спілкуюся з усіма батьками", - запевнила зірка.

На музичному автоматі Соня - ас

Найцікавіше, як відзначила Віра, це те, що вони з Сонею подали гарний приклад своїм знайомим. Тепер їм теж надсилають запрошення з інших сімей.

"Та й Соня так звикла до такої офіційної форми, що навіть якщо мене немає вдома, телефонує на мобільний і каже про своє бажання, а я зідзвонююсь з батьками, і діти разом проводять час", - додала Брежнєва.

Загалом же, судячи зі слів білявки, свою доньку вона намагається не балувати:

Дівчата і в хокей можуть порізатися

"Звісно, я її від голови до ніг обціловую і кажу: "Пишаюся! Не даремно старалася". Але матеріальні подарунки у нас не вітаються. На кишенькові витрати я даю Соні невеличку суму, але навіть її витрачати нема де. Ніколи не плачу за послуги, наприклад, винеси сміття - я дам тобі грошей. Такого немає".

А коли Вірине сімейство збирається до купи, вони завжди знайдуть куди піти:

"Ходимо в кіно, запрошуємо до себе друзів на спільні обіди. Влітку частіше, оскільки живемо за містом, є можливість, побалувати гостей шашликами. Можемо проїхатися по магазинах або покататися на ковзанці. Все залежить від настрою. Рішення приходять спонтанно".

А наостанок Брежнєва поділилася, як полюбляє відпочивати сама: "Люблю полінуватися: полежати на дивані, подивитися телевізор або почитати книжку. Мені не хочеться ходити, вставати, іноді навіть вмиватися".

Навіть спати Брежнєва любить так, щоб тіло відпочивало, - без одягу і парфумів.

Фото "Отдохни. Звезды", "Теленеделя" і з офіційного сайту "ВІА Гри"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів