Вагітна Белуччі роздяглася і розповіла, як хоче кричати під час пологів. ФОТО

24 березня 2010, 15:51

45-річна вагітна красуня Моніка Белуччі знялася напівоголеною для відомого журналу "Vanity Fair".

Правда, на відміну від "вагітної" фотосесії 2004-го року для цього ж журналу, нова зйомка виглядає цнотливішою. Якщо шість років тому Моніка зважилася оголитися для обкладинки, цього разу її тіло прикриває спідня білизна.

Нагадаємо, очікується, що навесні Белуччі народить свою другу дочку. Першій доні Моніки Діві вже 5 років, її акторка народила у 40.

"Вони сказали мені народжувати другу дитину одразу після Діви, але я не почувалася готовою. А коли я відчула, що готова, я сподівалася, що все пройде швидко. Але діти - не фільми, які ви можете організувати, зібравшись за столом із режисером чи продюсером", - сказала кінодіва в інтерв‘ю італійському "Vanity Fair", пише "Celebrity Babyscoop".

Моніка також запевнила, що завагітніла своєю другою дитиною природнім шляхом.

Дві вагітності: Белуччі у 2004-му і Белуччі у 2010-му 

"Мені не знадобилися (процедури штучного запліднення чи сурогатні матері). Хто знає, можливо, моя бабуся, у якої з‘явилася дитина у 47, щось для цього робила. Це щасливий випадок. Я знаю, що жінки готові перетнути на колінах пустелю, щоб у них були дитина. Якби у мене були проблеми (із заплідненням), я б була однією з таких жінок", - зауважила Белуччі.

Народжувати Моніка збирається навесні. Жінка мріє про природні пологи.

"Коли я народжуватиму, я хочу говорити і кричати італійською", - зізналася Белуччі.

Нагадаємо, дитину Моніка чекає від свого чоловіка, актора Венсана Касселя.

"Венсан допомагає. Чим більше часу минає, тим більше я люблю того чоловіка, яким він став. Коли я зустріла його вперше, це був 28-річний хлопчик, тепер він мужчина з великим почуттям відповідальності, що дозволяє мені добре почуватися", - ділиться актриса.

"Діва потребує його так само, як вона потребує і мене. Я завжди думаю про те, що, якщо щось станеться зі мною, Венсан буде з нашими дочками. Жінка може сказати: "Я народжу для себе", і багато жінок так і роблять, але мати поруч партнера - це те, що є плюсом і для нас, і для наших дітей", - впевнена Моніка.

Фото обкладинок "Vanity Fair" з сайту "Celebrity Babyscoop"

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів