Пугачова схудла й готується до пластики?

4 червня 2010, 09:39

Останнім часом російська співачка Алла Пугачова помітно схудла. Подейкують, що Примадонна наважилася на пластику обличчя і скинула вагу на вимогу хірургів, аби операція пройшла більш вдало.

Пугачова знову з'являється на люди у коротких балахонах і на шпильках. На око, зірка втратила не менш ніж 10 кілограмів, свідчить "Комсомольская правда".

Джерела з оточення співачки переконані, що вона сидить на своїй улюбленій "екстреній" дієті - тричі на день лише чашка кави та скибка сиру.


Останнім часом співачку часто бачать на порозі елітної клініки, де роблять пластику російські селебрітіз.

"Дуже часто при операції на обличчі лікарі рекомендують попередньо скинути зайву вагу. Аби ефект від пластики був набагато кращий", - підтвердили у клініці.

До слова, кругова підтяжка обличчя разом із блефаропластикою, підтяжкою верхніх та нижніх повік, у цьому елітному закладі коштує понад 11 тисяч доларів.

Разючі зміни торкнулися й зачіски Примадонни. Вона більше не вдягає перуку, а демонструє власні локони.

"Алла Борисівна тепер наша постійна клієнтка. Вона пройшла у нас курс з поновлення своїх локонів, хоча у неї своє волосся дуже густе, красиве", - розповів співробітник клініки на Рубльовці.

Одна така процедура коштує близько 50 тисяч рублів, тобто приблизно 1600 доларів. Мінімальний курс "реанімації" волосся складається з чотирьох процедур.

У світській тусовці пліткують, буцімто усі ці перетворення - ознака того, що Примадонна готує своє чергове гучне повернення на сцену.

Нагадаємо, нещодавно Пугачова розповіла про свій невдалий попередній досвід кругової підтяжки обличчя.

Фото "Комсомольской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів