Принц Вільям оселився з дівчиною, а принца Гаррі знову кинули

21 червня 2010, 14:46
Принц Вільям та його дівчина Кейт Міддлтон оселилися разом. Кейт навіть полишила родинний бізнес та більшість свого часу присвячує облаштуванню гніздечка у будинку Вільяма в Уельсі, пише "Mail on Sunday".

Донедавна Кейт працювала фотографом у компанії "Party Pieces", що займається організацією свят. Проте нині вона вважає, що це не личить майбутній королеві, розповів один з друзів Кейт.

Відтепер Кейт зосередиться їхньому із Вільямом спільному житті, й буде поряд із принцом, доки той вчитиметься на пілота.

"Вільям тренуватиметься три роки, й вони вирішили, що Кейт має бути ближче до нього", - розповіло джерело.

Принц Вільям тепер живе з коханою

Кейт і надалі виконуватиме деяку роботу для "Party Pieces", але зосередиться на благодійних проектах.

28-річна Міддлтон серед британців заробила прізвисько "Вейті-Кейті", від слова "wait" - чекати, через те, що й досі не отримала від спадкоємця престолу, якому в понеділок також "стукнуло" 28, офіційної пропозиції руки й серця.

Подейкують, що королівські заручини мають ось-ось відбутися, а майбутнє весілля Вільяма та Кейт експерти вже оцінили у 40 мільйонів доларів.

Меншого ж принца - Гаррі, вже вкотре покинула його дівчина з Зімбабве. Після шести років бурхливих стосунків Челсі Дейві вирішила перебратися до рідної Південної Африки, пише "The News of the World".

"Ми закінчили (стосунки). Для мене це новий початок", - днями сказала Челсі друзям.

"Я хочу розпочати свою кар'єру у Південній Африці, де планую провести решту свого життя. Я не хочу жити у Британії", - нібито заявила 24-річна білявка.

А от принца Гаррі покинула подружка Челсі Дейві 

"Іскра згасла, й вона зосередилася на тому, аби повернутися туди, де її серце", - каже джерело.

За принцом Челсі не надто й побивається. Зі слів джерела, вони із Гаррі залишаються друзями.

"Вона була у відчаї, коли вони розлучилися минулого року, але тепер усе геть по-іншому", - розповіли наближені до екс-парочки друзі.

Тоді приводом для розлучення пари стали "плейбойські витівки" Гаррі, якого нещодавно визнали "найкрутішим хлопцем" за версією журналу "GQ".

Фото "АР"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів