Клочкова знайшла собі нового грузина? ФОТО

30 серпня 2010, 16:55
Схоже, новоспечену матусю Яну Клочкову знову "потягнуло" на грузинських мачо.

Днями плавчиню застукали в компанії нового кавалера. Невиключно, що у незнайомця також тече грузинська кров, пише "Блік" з посиланням на портал celeb.com.ua.

Принаймні молодик, у компанії якого й провела вечір Яна, дещо нагадував своєю зовнішністю батька її первістка - Левана Ростошвілі.

Яна знайшла собі нове кохання?

За даними видання, того вечора новий кавалер Клочкової увесь час був поруч із нею.

Одна Яна намагалася на людях не надто проявляти увагу до хлопця. До того ж, неподалік сидів ще один колишній "золотої рибки" - гонщик Олексій Мочанов.

Але після келиха червоного вина Клочкова дещо розслабилася і навіть дозволила своєму кавалера обійняти себе.

Клочкова провела вечір з новим кавалером

Нагадаємо, наразі Яна виховує 2-місячного сина Олександра. Свого первістка плавчиня народила від грузина Левана Ростошвілі. Однак стосунки у пари не склалися і замість того, щоб піти під вінець, Клочкова дала сину своє прізвище та по-батькові.

Фото з сайту "Бліка"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Персона

Клочкова: Наш син - це ксерокопія, відзнята з Левана

Клочкова ще не зовсім усвідомила себе матір‘ю, але вже точно знає: щастя її сина та його добробут залежать лише від неї. При цьому грузин Леван Ростошвілі телефонує Яні хіба що з погрозами, а сина бачив лише раз
Лаунж

Клочкова заспокоює сина водою і готує його до моря

Плавчиня Яна Клочкова готує свого півторамісячного сина до першого морського курорту у житті. До серйозних дитячих запливів маленького Сашка Яна з кумом Денисом Силантьєвим тренують вже зараз.
Скандал

Батько Клочкової псує їй життя, а бойфренд - альфонс і аферист?

Батько Клочкової про її жениха: "Мутненька він людина, якщо Яні каже: "У мене ще крутіші за тебе тьолки були". Ця людина займається тим, що у Москві, Києві, інших містах розкручує багатих жінок і живе за їхній рахунок"
Останні матеріали
Більше матеріалів