Джолі надіслала Аністон лист-примирення

24 вересня 2010, 18:00

Схоже, одвічна ворожнеча між голлівудськими актрисами Анджеліною Джолі та Дженніфер Аністон, незабаром може завершитися.

Нещодавно зірка "Друзів" була шокована, коли серед ранкової пошти знайшла лист-примирення від Джолі, пише "The Showbiz Spy" з посиланням на "National Enquirer".

Виявляється, Анджеліна, яка виховує шістьох дітей разом з колишнім чоловіком Аністон Бредом Піттом, вирішила покласти край їх тривалій ворожнечі.

"Анджеліна не хоче, щоб її життя складалося з негативної енергії. Вона ненавидить ворожість, яка існує між нею і Джен", - розповіло джерело.


Подейкують, що Джолі було дійсно важко переступити через себе й написати своїй суперниці листа.

"Це може здатися божевільним, але для тих , хто насправді знає Анджеліну, це не так вже й дивно", - зауважив співрозмовник.

Джолі пішла на мирову з Аністон?

Мовляв, у багатодітної голлівудської матусі непередбачуваний характер, тому для оточення Енджі, такий вчинок не виглядає несподіваним.

"У листі Енджі говорить Джен, що та буде прекрасною матерю і що вона зараз має найкращий вік і час, щоб народити первістка", - розповіло джерело.

Звісно ж, Пітт повністю підтримує прагнення нинішньої коханої помиритися з його колишньою.

До слова, кажуть, Аністон була дійсно шокована, коли прочитала листа від Джолі. Зірка "Друзів" спочатку навіть подумала, що це чийсь розіграш. Та згодом, перечитавши послання, зрозуміла, що його написала дійсно Анджеліна.

"Будучи зрілою людиною, Джен розуміє, скількох зусиль коштувало Анджеліна написати цього листа", - зауважує джерело.

Фото "АР" та "Reuters"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів