Українська правда

"Міс Україна-Всесвіт-2011" розповіла, хто її утримує

14 грудня 2010, 17:33

Переможниця конкурсу краси "Міс Україна Всесвіт 2011" Олеся Стефанко зізналася, що живе за рахунок батьків та поділилася планами щодо заміжжя.

Міска, яка вже встигла повідомити потенційним кавалерам про своє вільне серце, розповіла, що до вівтаря її жодного разу не кликали.

"Не пропонували, чому я дуже тішуся, оскільки поки заміж не збираюся. Ну, може, років за п'ять. Ось і мама каже мені, що я все встигну", - зауважила Стефанко в коментарі "Комсомольській правді в Україні".


Ну а поки Олеся в пошуках коханого, то не соромиться жити за рахунок батьків. Принаймні, за її словами, вони її головні спонсори.

"Невеликий дохід приносить модельний бізнес. Наприклад, нещодавно їздила на три місяці працювати в Італію моделлю. Але в основному мене поки утримують батьки. Я людина не розпещена, і мені вистачає", - спробувала запевнити Стефанко.

Стефанко ще не навчилася заробляти гроші 

Як каже Олеся, у шкільні роки вона могла лише мріяти про корону. Адже першою красунею себе не вважала.

"Я була скромною і нерішучою дівчинкою з дуже довгою косою. Швидше була схожа на заучку", - пояснила вона.

Однак і зараз Олеся каже, що невпевнена у своїй красі.

"Ось коли отримаю третю на конкурсі "Міс Всесвіт", тоді остаточно повірю, що я гарна!", - випалила Стефанко.

Фото ТаблоID

Останні матеріали
Пономарьов дитячими фото привітав єдиного сина з 19-річчям
Селебріті
Пономарьов дитячими фото привітав єдиного сина з 19-річчям
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Селебріті
59-річна Холлі Беррі у червоному светрі посвітила довгими ніжками з нагоди свята
Грав роль до останнього: Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
Скандал
"Грав роль до останнього": Тополя згадала, як шантажист удавав із себе жертву, та натякнула, хто хотів знищити її репутацію
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Лавсторі
День закоханих у Бекхемів: Вікторія з Девідом влаштували собі розкішне побачення, а молодші сини показали цілунки з коханими
Я наївна: Олена Тополя вперше розповіла про знайомство із 23-річним шантажистом та що шукала у стосунках із ним
Скандал
"Я наївна": Олена Тополя вперше розповіла про знайомство із 23-річним шантажистом та що шукала у стосунках із ним
Мої вічні валентинки: Меган Маркл замилувала обіймами принца Гаррі з 4-річною дочкою
Лавсторі
"Мої вічні валентинки": Меган Маркл замилувала обіймами принца Гаррі з 4-річною дочкою
Дякую за досвід: Melovin оголосив про розрив заручин із коханим-військовослужбовцем
Лавсторі
"Дякую за досвід": Melovin оголосив про розрив заручин із коханим-військовослужбовцем
Я тебе люблю: Аксельрод повідомив про смерть мами і поділився фото її в юності
Селебріті
"Я тебе люблю": Аксельрод повідомив про смерть мами і поділився фото її в юності
Більше матеріалів