"Міс Україна-Всесвіт-2011" хоче перспективного чоловіка

13 грудня 2010, 17:27

"Міс Україна-Всесвіт-2011" Олеся Стефанко вважає, що перемогла завдяки фігурі, й заявляє, що її серце вільне для кохання.

Майбутній прокурор обійшла 14 конкуренток у боротьбі за корону. І це при тому, що Олеся у модельному бізнесі зовсім нещодавно.

"З початку цього року. А все почалося з конкурсу "Міс Юридична академія", який я виграла. Після чого мене запросили в модельне агентство. Я навіть встигла по контракту три місяці попрацювати в Мілані", - похвалилася "Бліку" міска.

Нагадаємо, Стефанко навчається на 4-му курсі Інституту прокуратури та слідства Одеської юридичної академії, директором якого є екс-глава Центральної виборчої комісії Сергій Ківалов. Втім, Олеся божиться, що на конкурс "Міс Україна-Всесвіт" потрапила випадково.


"Просто побачила в інтернеті запрошення взяти участь, заповнила анкету, відправила фото - от і все", - запевнила дівчина.

Одеситка каже, що на конкурс краси потрапила випадково

На закид, що вона дещо плуталася, відповідаючи на питання журі про її хобі, Олеся зауважила:

"Звісно, можна було і краще відповісти. Але якщо у мене зараз на голові корона, то значить, журі моя відповідь не збентежила".

Що ж стосується корони, то під час її отримання Олеся була спокійна. Скидалося на те, що дівчина здогадувалася, що переможе.

"Нічого я не знала! Я така спокійна, тому що в шоці. Мене досі всередині всю колотить. Усі емоції вийшли під час конкурсу! А ті, хто плаче, коли їм корону на голову вдягають... Я їх не розумію - посміхатися треба! А от батьки страшно переживали, ледь не з валеріанкою", - розповіла вона.

Нову першу міс досі колотить

До слова, Стефанко має пояснення, чому саме вона стала "Міс Україна-Всесвіт-2011".

"Гадаю, тому що у мене хороші параметри: при зрості 176 сантиметрів, груди - 86, талія - 61, а стегна - 90", - похвалила себе дівчина, додавши, що також має слабкі місця. Але які саме сказати відмовилася.

Новоспечена міска запевнила, що не мордує себе дієтами. Хоча й полюбляє італійську кухню.

Щодо коханого чоловіка, то Олеся зізналася:

"А в мене його немає. І хоча хлопці мені доволі часто освідчуються у коханні, мені якось не до них було".

Стефанко не до хлопців

"Розчарую вас, але за моєю спиною "багатий дядя" не стоїть. У мене весь час забирає навчання", - зауважила вона.

Міска поспішила запевнити, що, отримавши корону, навчання вона не покине.

Незважаючи на відсутність коханого, Стефанко точно знає, якого чоловіка собі хоче:

"Передусім він має бути розумним, перспективним, мати мету у житті, тобто потрібен сильний і впевнений в собі!".

Олеся запевняє, що за її спиною "багатий дядя" не стоїть

Нагадаємо, на конкурсі Олеся представлялася Одесу, бо навчається у тамтешньому вузі. Та насправді дівчина родом з Івано-Франківщини, де й досі живуть її батьки.

"Мама - домогосподарка, а тато - підприємець", - розповіла Стефанко про батьків.

Та, як зазначає "Сегодня" з посиланням на директора конкурсу Ганну Філімонову, дівчина просто засоромилася зізнатися, що її батько - звичайний бригадир робітників.

Також у Олесі є старша сестра. Саме з нею "Міс Україна-Всесвіт-2011" збирається поїхати по путівці, яку отримала від організаторів конкурсу.

Фото ТаблоID, "Сегодня", "E-motion" та 048.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів