Майбутня дитина Лорак вже реагує на батька

28 січня 2011, 18:18

Співачка Ані Лорак, яка зараз знаходиться на шостому місяці вагітності, ще не знає, кого народить, пише "Сегодня".

"Я чекаю насамперед здорову, бажану дитину. Кого Бог дасть! Тому я не впевнена, чи хочу взагалі дізнаватися стать майбутнього малюка", - сказала Кароліна..

За словами Лорак, почувається вона чудовою. Мовляв, не скаржиться на поганий апетит і найбільше налягає на овочі і фрукти.

Дуже люблю черешню. Ось зараз взимку намагаюся її десь відшукати. У Лілі (швидше за все мова йде про кумі співачки гімнастці Подкопаєвої) чоловік займається продуктами і я прошу, щоб мені відклали ягід і фруктів, як тільки приходить до Києва нова партія. Я завжди перший покупець. Лілія мені привозить і ми на кухні, за черешнею заводимо розмови про діток", - розповідає Ані.


Лорак зізналася, що вже відчуває своє дитинча. Каже, що він став подавати їй сигнали коли поруч знаходиться тато.

Вагітна Лорак проводить час з Подкопаєвою і Муратом

"Це найпрекрасніше, що може бути. Коли Мурат доторкається до животика, малюк реагує. І голоси наші впізнає. Я йому пісні співаю колискові з мультиків. Правда, він не визначився з улюбленою піснею. Адже малюк ще не може сказати мені: "Ей, мамо! Включи ще раз трек номер три!" - сміється артистка.

Задоволена своїм новим становищем, Ані з задоволенням скуповує одяг для вагітних і читає літературу про матір і дитину. За порадами артистка ходить до своїх досвідчених подружок, які готові прийти на допомогу в будь-який час.

Найбільше допомагає Лілія Подкопаєва, яка виховує двох дітей.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів