Скандал на "Євробаченні": Герман сумнівається, що Міка Ньютон виграла чесно?

28 лютого 2011, 10:28

Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман вирішила перевірити, чим "пахло" у кулуарах Нацвідбору до міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2011".

Про це у понеділок Ганна Герман повідомила "Українській правді".

"Я буду ініціювати створення спеціальної комісії, яка перевірить процес підготовки і сам хід фінального відбору кандидатури від України на "Євробачення". Думаю, що до такої комісії повинні увійти і представники прокуратури", - зазначила Герман.

Герман перевірить, чим "пахло" у кулуарах Нацвідбору

Нагадаємо, в ніч з суботи на неділю у Києві відбувся фінал Національного відбору кандидатури від України на "Євробачення".


"У багатьох людей, які пишуть і телефонують у адміністрацію президента, і в мене особисто як члена журі цього конкурсу, залишився дуже прикрий і гіркий осад від усього, що відбувалося там. Я думаю, що правильно буде ще раз все перевірити", - наголосила вона.

Також Ганна Миколаївна заявила, що минулого року "вдалося припинити корупційні схеми і скасувати рішення про кандидатуру від України на Євробачення, був проведений конкурс і був чесно вибраний кандидат".

Нагадаємо, на "Євробачення-2010" замість бритоголового мачо у смокінгу Васі Лазаровича на конкурс відправили юну рокершу Альошу.

"Я думаю, що цього року варто дослухатися до тих десятків тисяч людей, які за ці два дні телефонували і висловлювали своє невдоволення тим, як відбувся цей конкурс", - зазначила чиновниця.

Відповідаючи на запитання, у чому полягають її сумніви щодо результатів конкурсу, Герман сказала:

"В мене багато сумнівів, але я не хотіла б їх оприлюднювати до того, ніж комісія, яка, сподіваюся, буде створена, дасть свої висновки".

"Я б не хотіла нікого наперед в чомусь звинувачувати. Але в мене склалося враження, що щось відбувалося в кулуарах і поза конкурсом, чого ми не розуміли і не знали", - додала вона.

Як повідомляв ТаблоID, у фіналі Національного відбору кандидатури від України на "Євробачення" перемогла підопічна донецького бізнесмена Тимофія Нагорного Міка Ньютон.

Фото "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів