Українська правда

Кортні Лав частувала гостей попелом Кобейна?

17 березня 2011, 17:09

Скандальна співачка Корті Лав хотіла винюхати попіл, що лишився після кремації її чоловіка, фронтмена гурту "Nirvana" Курта Кобейна.

Принаймні, так стверджує письменник Нік Страусс, якого Кортні також намагалася ним "пригостити".

Про це повідомляє "The Sun".


"Привітайся із Куртом", - сказала Кортні, простягаючи Страуссу торбинку з попелом.

"Дуже погано, що ти не вживаєш "коксу", тоді раджу нюхнути цього", - пояснила вона.

 

Гість відмовився від такого "частування". Сама ж хазяйка зізналася йому, що їй би хотілося спробувати.

Як відомо, Курт Кобейн вкоротив собі віку в 1994-му році. Від нього в Кортні залишилася дочка Френсіс Бін Кобейн.

Нагадаємо, ідея винюхати попіл дорогого небіжчика вже не нова. Свого часу на це вже наважився гітарист "The Rolling Stones" Кіт Річардс.

Фото Reuters з сайту nrcnext.nl

Останні матеріали
Джекман у блакитному костюмі із коханою в блискучій сукні сяяли посмішками на прем'єрі в Нью-Йорку
Лавсторі
Джекман у блакитному костюмі із коханою в блискучій сукні сяяли посмішками на прем'єрі в Нью-Йорку
Так воно і є: Саліванчук із гумором відповіла на закиди, що недотр*хана, та закликала чоловіків діяти
Селебріті
"Так воно і є": Саліванчук із гумором відповіла на закиди, що "недотр*хана", та закликала чоловіків діяти
Колишній Еністон з'явився на кінопрем'єрі з дружиною через кілька днів після народження первістка
Селебріті
Колишній Еністон з'явився на кінопрем'єрі з дружиною через кілька днів після народження первістка
Не тільки люблю: Могилевська висловилася про дітей свого чоловіка та розкрила, з ким піде до школи прийомна донька
Селебріті
"Не тільки люблю": Могилевська висловилася про дітей свого чоловіка та розкрила, з ким піде до школи прийомна донька
Стріп і Гетевей у палкому червоному, а Блант у сукні з 25-ти тисяч пір'їн: луки зірок на прем'єрі Диявол носить Prada 2
Фешн
Стріп і Гетевей у палкому червоному, а Блант у сукні з 25-ти тисяч пір'їн: луки зірок на прем'єрі "Диявол носить Prada 2"
Тополя на силовому тренуванні в залі похизувалася рельєфними м'язами. Відео
Селебріті
Тополя на силовому тренуванні в залі похизувалася рельєфними м'язами. Відео
Можу собі дозволити: Дорофєєва з нагоди 36-річчя похвалилася довгими ногами на фото в шкіряному кріслі
Селебріті
"Можу собі дозволити": Дорофєєва з нагоди 36-річчя похвалилася довгими ногами на фото в шкіряному кріслі
Ще один рік, який мене не зламав: Приходько у 39-й день народження подякувала хейтерам і пояснила, чому вони потрібні
Селебріті
"Ще один рік, який мене не зламав": Приходько у 39-й день народження подякувала хейтерам і пояснила, чому вони потрібні
Більше матеріалів