Донька Черновецького вагітна від нового чоловіка?

26 травня 2011, 11:38

Донька мера Києва Христина Черновецька, за останніми чутками, знову вагітна, але вже від нового чоловіка.

Про те, що Христя разом із дітьми наразі живе у Москві й навіть нібито чекає ще одну дитину, газеті "Сегодня" розповіли джерела, близькі до родини Супруненко-Черновецьких.

Як стало відомо днями, Христина Черновецька і депутат Київради В'ячеслав Супруненко, який перебуває у міжнародному розшуку, розлучилися у березні цього року. Втім, самотньою дочка столичного голови довго не лишалася.

"У неї є вже новий чоловік. Він відомий у колах російських бізнесменів, і Христина чекає від нього дитину. Зараз вона ще дуже худенька, але вже видно, що вагітна", - запевнила одна з подруг Христини.


Щоправда, цю інформацію офіційно у родині мера Леоніда Черновецького і його оточенні не підтверджують.

За словами московських журналістів, Христина нібито живе з 35-річним бізнесменом Сергієм Янчуковим, власником однієї з нафтогазових компаній.

У 2009 році він притягався до суду за невиплати зарплати робітникам. Але справа так нічим і не закінчилася. У пресі його називають "нафтовим генералом".

Син мера Києва Степан Черновецький сказав, що йому нецікаво обговорювати теми, пов'язані з життям сестри.

Натомість батько В’ячеслава Супруненка Іван Петрович сказав, що чутки про розлучення й можливе затримання його сина в Італії не відповідають дійсності.

"Слава перебуває в Україні й ні від кого не ховається, тому що йому нема чого приховувати... А інформація про розлучення В'ячеслава й Христини - теж неправда. Хтось спеціально намагається їх опорочити. Вся родина в Україні", - заявив батько розшукуваного депутата Київради.

Раніше джерела, близькі до родини доньки мера Києва, повідомляли, що Христина Черновецька і В'ячеслав Супруненко розлучилися на початку березня. Дітей (усього їх троє) нібито ще взимку забрали зі школи й з півроку тому Христина Черновецька звільнила весь персонал.

Фото "Gazeta.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів