На британських Королівських скачках відбулося масове побоїсько

17 червня 2011, 16:45

Улюблена урочиста подія британської королеви Єлізавети, Королівські скачки в Аскоті, які цього року відзначили своє 300-річчя, перетворилися на кривавий фарс.

Третій день ювілейного заходу, відомий як "День леді", був зіпсований масовою бійкою "джентльменів". Гостроти моменту додала також поява на традиційно вишуканому святі персонажів із крикливими татуюваннями та жіночок у дешевих, вульгарних сукнях.

У четвер на іподромі була присутня навіть дорога повія, пише "The Daily Mail".

Один із "вояків" у якості зброї проти свого опонента використав пляшку шампанського "Laurent Perrier Rose" вартістю близько 160 доларів.


Королівські скачки в Аскоті ознаменувалися бійкою

На численних фото з місця пригоди також можна побачити, як чоловіки натхненно гамселять одне одного ногами, а також розгледіти патьоки крові на одязі постраждалих.

"Пригадую одного хлопця, що казав "Ти з мене дражнишся?" Його тон був дуже агресивний, а тоді вони почали штурхатися. Ми відійшли з їхньої дороги, аж раптом наш стіл, із щойно придбаною пляшкою шампанського, злетів у повітря", - розповідає свідок події, Софі Хілі.

"Ситуація стала дуже небезпечною, коли один чоловік став вимахувати ніжкою від зламаного стільця, а другий взяв пляшку шампанського", - пригадує жінка.

Інший спалах насильства відбувся на парковці – один гість перегонів ударив іншого. Ще в одного молодика було виявлено наркотики класу В.

Безлад завершився кількома арештами.

Додатковим приводом для громадського обурення стала поява на заході такої собі Хелен Вуд, що має репутацію жриці кохання. Ймовірно, це було б ще півбіди, але ця 24-річна панянка ще й не надягла капелюшка, зухвало проігнорувавши дресс-код.

Фото "The Daily Mail"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів