Дочка Червоненка розповіла, як у неї не склалося з інструментом

23 червня 2011, 12:28

Дочка начальника департаменту авіації МНС Євгена Червоненка Олександра розповіла, як у дитинстві відмовлялася грати на музичному інструменті.

Іще власниця елітного бутіку Bogner розказала, куди ходить, окрім вечірок, пише "Gazeta.ua".

"На жаль, не склалося в мене з музичними інструментами. Колись в дитинстві мама хотіла, щоб я грала на піаніно. Але коли приходив вчитель, я закривалася в кімнаті від нього. Чомусь в мене була така нелюбов. Зараз про це шкодую. Непогано було зіграти коли-небудь хоч би для власного задоволення", - зізналася Саша.

"Окрім вечірок, де просто зустрічаюся і відпочиваю із своїми подругами, часто буваю в театрі. Востаннє ходила два місяці тому на спектакль російського театру "Леді Снайт". Грали всі відомі російські актори: Гоша Куценко, Марат Башаров. Взагалі в театр ходжу досить часто", - поділилася дочка "Червонця".

Донька Червоненка полюбляє "життєві романи" 

Щодо книжок, то наразі Олександра читає другий роман із "Трилогії бажання" Теодора Драйзера – "Титан".

"Роман не простий, але життєвий. Розумієш, що проблеми, які були раніше, зовсім не змінилися", - підсумувала Саша.

"Виставляти на посміховисько" своє особисте життя, зокрема коментувати чутки про свій роман з італійським бізнесменом, Червоненко не захотіла.


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

У доньки Мороза можна обколотися ботоксом, а у Асі Мхітарян - купити крісло з крокодила

Діти українських слуг народу не лише тусять на вечірках і у дорогих ресторанах, а, виявляється, ще й працюють у поті чола. Щоправда, в основному - директорами, керівниками і великими босами
Останні матеріали
Більше матеріалів