Меладзе хочуть посадити на 7 років

11 липня 2011, 14:52

"Жертва" співака Валерія Меладзе фотокореспондент Євгенія Гусєва вимагає посадити артиста за ґрати.

Фотожурналістка, яка запевняє, що минулого тижня за нею погнався і побив Меладзе, подала заяву з вимогою порушити проти свого зіркового кривдника кримінальну справу.

Жінка хоче, аби співака судили одразу за трьома статтями, пише "Твой день".

Зокрема, Гусєва вимагає, щоб Валерій Меладзе відповів за побиття, грабіж та перешкоджання законній професійній діяльності журналіста. Це може коштувати співакові до 7 років позбавлення волі.


Меладзе хочуть притягунти до кримінальної відповідальності

"У заяві я пояснюю, що співак, який перебував у стані алкогольного сп’яніння, відреагував неадекватно на зйомку, яку я вела за редакційним завданням, і почав ображати мене нецензурною лайкою", - заявила фотожурналістка.

Нагадаємо, кілька днів тому Євгенія Гусєва, працівниця одного з російських видань, заявила, що стала жертвою темпераменту Меладзе. Мовляв, вона сфотографувала артиста, але той погнався за нею, наніс кілька ударів і відібрав флешку із фото.

"Жертва" Меладзе продовжує підігрівати скандал новими заявами

У свою чергу Меладзе вважає, що увесь цей інцидент – підлаштований. За словами Валерія, він намагався заспокоїти журналістку, яка сама впала і почала голосно кричати. Окрім цього співак зауважив, що Гусєва, схоже, знала в яку сторону бігти, щоб камери її колег могли зафіксувати усе, що відбувається.

Фото "Твоего дня" та "Newsmusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів