Студентка Ківалова виїхала за кордон не сама

8 грудня 2011, 17:12

Окрім секретарки-міски з Юридичної академії Ківалова Ганни Лакарової, до Великобританії поїхали ще 6 осіб. А Аня, на додачу до своєї модельної зовнішності, - відмінниця і дуже старанна студентка.

Про це заявив ректор вузу Володимир Завальнюк, повідомила прес-секретар НУ "ОЮА" Марія Шевченко, пише "Українська правда".

Як пояснив Завальнюк, Лакарова не є секретарем президента академії Сергія Ківалова.

"Вона не секретар Сергія Ківалова, а мій помічник на громадських засадах. У нас з президентом університету одна приймальня на двох, тому Аню там і можна побачити. Правда, не часто, адже вона вчиться на стаціонарі, на п'ятому курсі факультету цивільної та господарської юстиції ", - впевнений ректор.


За словами Володимира Завальнюка, чесноти Лакарової не обмежуються модельною зовнішністю.

"Причому Аня, на додачу до своєї модельної зовнішності, дуже старанна студентка, відмінниця. Вона - людина цілеспрямована. До речі, на навчання за кордон вона вже їздила, але не за державною програмою. Наскільки я знаю, виграла якийсь грант", - зазначив ректор.

Як наголошується, національний університет "Одеська юридична академія" відправив до іноземних вузів не тільки Ганну Лакарову, але ще 6 людей.

"З нашого університету пройшли конкурс на стажування у зарубіжних університетах 7 осіб - п'ятеро студентів, аспірант і викладач! Я можу назвати прізвища, тут секретів немає. Це Вікторія Письменна, Олена Ніколенко, Христина Абрамовська, Катерина Гайдей, Христина Наконечна та Олександр Вишняков", - сказав Завальнюк.

За словами ректора, по Україні в межах цієї державної програми на навчання та стажування закордон поїдуть близько 60 осіб - викладачів і студентів.

Нагадаємо, Національний університет "Одеська юридична академія" витратив 158 тисяч бюджетних гривень на оплату навчання у британському університеті "Міс Талант-2008" Ганни Лакарової - секретаря приймальної Сергія Ківалова.

Детальніше читайте на "Українській правді"

Фото Олександра Лесика з сайту gallery.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів