Булгаковська "Маргарита" Ковальчук вперше розповіла про сина

10 квітня 2012, 15:53

Російська актриса Анна Ковальчук, відома роллю Маргарити в екранізації Булгаковського роману, вперше розповіла про свою другу дитину. Жінка два роки ховала сина від преси.

Інтерв'ю Анни оприлюднив журнал "Hello!".

Ковальчук, яка зіграла дружину Колчака у фільмі "Адмірал", дуже рідко розповідає про своє особисте життя.

Мабуть, востаннє про неї згадували два роки тому, коли народився син Добриня.


Лише зараз Анна наважувалася розповісти, чому так довго ховалася від світу.

"Я зрозуміла, що мене оточують різні люди, не всі вони друзі, не всіх радують мої успіхи - навпаки, це може викликати заздрість. Тому про моє щастя повинні знати тільки найближчі. Була ще причина: ми з Олегом кілька років хотіли дитину, нам дуже довго не вдавалося стати батьками ", - ділиться актриса.

Однак коли Анна все ж таки завагітніла, вона боялася втратити дитину.

"З Добринею я найбільше боялася, навіть до мобільного телефону перші три місяці не підходила - не дай Бог, випромінювання на щось вплине. І була на сьомому небі від щастя, що народила чоловікові хлопчика, якого він стільки чекав!" – каже Ковальчук.

До слова, для чоловіка актриси Олега Капустіна Добриня є первістком. У самої ж Ковальчук є дочка Злата від першого чоловіка Анатолія Ільченко.

"Олег був присутній при пологах, і після того, як Добриня з'явився на світ, малюка віддали йому і, поки займалися мною, вивели в коридор. Він сидів і не міг ворухнутися, стискаючи цей кульочок, так що через 30 хвилин у нього затекло все тіло", - згадує Анна.

За словами актриси, чоловік з перших днів купав сина, носив на руках і взагалі робив все необхідне.

Втім, Ковальчук не вважає свою родину ідеальною.

"Ми такі ж, як усі: зі своїми радостями і проблемами. Можливо, сьогодні романтики між нами менше. Але любов нікуди не зникла, навпаки, наші почуття стали міцніші. І що важливо: і в мене, і в Олежка з'явилася впевненість. Я розумію, чого чекати від цієї людини, рада, що можу бути спокійною і за нього, і за себе", - зауважує актриса.

Нагадаємо, з бізнесменом Олегом Капустіним Анна Ковальчук в офіційному шлюбі з 2007-го року.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів