Брежнєву і Лорак визнали найкрасивішими

7 серпня 2012, 16:28

Складено черговий рейтинг найкрасивіших українських тусовщиць та артистів.

Цього разу оцінити красу українських зірок вирішило видання "The Most Beautiful Women", пише starlife.com.ua.

Світове видання проводить щорічний рейтинг найкрасивіших світових представниць слабкої статі, за підсумком на сторінках книги публікується 50-ка самих самих.


Цього року було опубліковано книгу "Найкрасивіші жінки Україна", куди увійшла 50-ка найуспішніших і гарних українських жінок.

Серед них співачка та актриса Віра Брежнєва.

Віра Брежнєва часто фігурує у списках наййвродливіших жінок

Фігурує на перших позиціях рейтингу й співачка Ані Лорак.

Ані Лорак також у списку

Найкрасивішою ж українкою на думку видання стала Надія Васіна - артистка оригінального жанру, майстер спорту міжнародного класу в художній гімнастиці.

Після відходу з великого спорту Васіна вирішила, що свої навички і талант можна демонструвати і в світовому шоу-бізнесі. Колишня спортсменка вже презентувала ряд авторських номерів у кількох світових столицях.

Колишня гімнастка Надя Васіна визнана найкрасивішою українкою

Наразі артистка працює над новим номером "Інтимна кімната Наді Васіної", в якому буде розкрита краса жіночого тіла в розумінні самої героїні.

Список красунь також поповнили такі зірки, як співачка Таїсія Повалій, актриса Ольга Сумська, участинці "ВІА-Гри" Санта Дімопулос і Єва Бушміна.

Також у рейтингу фігурують співачки Катя Бужинська, Гайтана, Ганна Седокова, політик Ірина Бережна, телеведуча Оксана Марченко та багато інших.

Фото "Медіаняні", "Сегодня" та з Вікіпеді

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів