Кулиняк звільнив Лісничу з посади гендиректора Лаври

10 серпня 2012, 11:18

Скандал у Києво-Печерському заповіднику закінчився несподівано. 9-го серпня міністерство культури звільнило Вікторію Лісничу з посади гендиректора.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства культури.

Поява колишньої моделі чоловічих журналів Влади Прокаєвої у Лаврі спричинила великий скандал, у результаті якого полетіло багато голів. Зокрема, було звільнено саму Прокаєву, а тепер і її колишню подружку – директорку заповідника Вікторію Лісничу.

"Наказом Міністерства культури від 9-го серпня 2012 року №656/0/17-12 Ліснича Вікторія Миколаївна звільнена з посади генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника", - йдеться у документі міністерства культури.


"Матеріали перевірки будуть передані до правоохоронних органів", - додається у документі.

Ліснича втратила посаду у Лаврі

У повідомленні нагадується, що 31-го серпня міністр культури Михайло Кулиняк провів зустріч з Лісничою та співробітниками Заповідника. На ній Лісничій було винесено догану та їй була поставлена вимога усунути недоліки.

9-го серпня співробітниками відділу кадрової роботи та державної служби Мінкультури спільно з працівниками відділу внутрішнього аудиту була проведена перевірка.

"В ході перевірки з`ясувалося, що замість виправлення недоліків у роботі, Вікторія Ліснича припустилася ще більш грубих порушень чинного трудового законодавства та умов контракту між нею та Міністерством", - зазначається в документі.

Як виявилося, Ліснича разом з працівниками підробила заяви про їхнє звільнення.

Крім того, "накази щодо нарахування та виплати доплат до зарплати та премій окремим працівникам видавалися без обґрунтування підстав для вказаних виплат".

Кулиняк позбувся Лісничої від гріха подалі

У повідомленні також зазначається, що в день перевірки Ліснича без повідомлення була відсутня на робочому місці, чим порушила контракт з міністерством.

Сама ж Ліснича своє звільнення коментує так:

"Позавчора вночі в мене був серцевий напад, я в лікарні з самого ранку. Я шокована, чесно. Як людина, як керівник. Я з міністром спілкуюсь щодня, не можу прокоментувати цю ситуацію, я просто не розумію за що", - сказала жінка "Regio News".

"Нічого не можу зрозуміти – звільнити, знаючи, що я на лікарняному. Я щодня спілкувалась з міністром по телефону, а вчора дзвоню і Кулиняку, і Богуцькому, а у них вимкнуті телефони. Я нічого не розумію", - обурювалася Ліснича.

Вікторія шокована своїм звільненням

Як повідомило агентство "Regio News", новим директором Києво-Печерського заповідника стала Наталія Клименко, яка раніше була гендиректором Національного музею Тараса Шевченка.

Нагадаємо, тепер вже колишня директриса Лаври подала до суду на Владу Прокаєву, звинувачуючи її у наклепі.

Весь скандал розпочався, коли Прокаєва зізналась у тому, що за своє посадове місце вона дала хабар Лісничій.

Екс-директор заперечувала цю інформацію, а також не змогла пояснити, чому вона дозволила працювати Прокаєвій, яка у минулому знімалась для журналу "Playboy".

Фото з сайту Лісничої та "УНН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів