Українська правда

Путін став "зіркою" гірськолижного курорту

4 січня 2013, 10:20

Президент Росії Володимир Путін, який зараз відпочиває у Сочі, викликав справжній ажіотаж у лижників. Він завітав до Красної Поляни, щоб перевірити готовність лижних трас до Олімпіади.

Як пише "Life News", лижники вишикувалися у чергу, щоб сфотографуватися з Путіним.

Президент завітав до свого улюбленого гірськолижного курорту та особисто оглянув лижні траси.


Путін не катався, але увагу привертав 

Прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков розповів, що на гірськолижний схил на висоті понад тисячу метрів Путін прилетів на вертольоті.

Компанію президентові склав губернатор Краснодарського краю Олександр Ткачов, який доповів про хід підготовки до Олімпіади.

Цікаво, що цього разу Володимир Володимирович не став кататися на лижах. Але він розпитав у відпочиваючих про якість траси і поцікавився, чи подобається їм кататися в Красній Поляні.

Путін дивиться удалину, ніби позує для фото 

Лижників на схилі було багато. І вони утворили цілу чергу, щоб сфотографуватися з президентом.

До слова, Путін посів друге місце у списку найвпливовіших людей світу, складеному євразійської редакцією журналу "Foreign Policy".

Найвпливовіша людина світу - В.В. Путін 

Як пише "Lenta.ru", під "впливовістю" розумілася "здатність приймати (одноосібні) рішення, що впливають на життя і добробут великої кількості людей".

Перше місце рейтингу залишилося вакантним - на ньому розташувався "ніхто". Тож можна вважати, що саме Путін очолив цей рейтинг.

Цікаво, що канцлер Німеччини Ангела Меркель та президент США Барак Обама посіли четверте та п’яте місця відповідно.

Фото з сайту "Kremlin.ru

Останні матеріали
Весілля не буде: 8 зіркових пар, які розійшлися перед самим вівтарем
Селебріті
Весілля не буде: 8 зіркових пар, які розійшлися перед самим вівтарем
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Фешн
Ніжне міні, драпірований ліф та помідори: Андраде попозувала для соковитого кампейну українського бренду
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі Людини-павука. Фото
Лавсторі
Зендея за ручку з чоловіком пройшлася хідником у сукні-павутинні на прем'єрі "Людини-павука". Фото
Сімейне життя - це робота: Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Лавсторі
"Сімейне життя - це робота": Педан про кризи і яка подія дала новий поштовх їхнім із дружиною стосункам
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової Білявки в законі
Селебріті
Візерспун в яскраво-рожевому мереживі з буфами попозувала з сином-копією на прем'єрі нової "Білявки в законі"
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
Селебріті
Бужинська у декольтованому купальнику помочила ніжки в морі та пообіймалася з чоловіком у Греції
І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала: дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
Селебріті
"І живіт я собі відрізала, і жир відсмоктала": дружина Юрія Ткача покепкувала з пліток про своє схуднення і пояснила, як було насправді
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Фешн
52-річна Кейт Мосс у напівпрозорому топі без ліфчика попозувала на Тижні моди в Парижі
Більше матеріалів