Колесніченка закидали екскрементами. ВІДЕО

9 квітня 2013, 17:31

У депутата від Партії регіонів Вадима Колесніченка кинули пакетом з фекаліями. Це сталося 9-го квітня на прес-конференції в Києві

Прес-конференція була присвячена проблемі використання мов при створенні біометричних паспортів, пише "Інтерфакс-Україна".

Під час події до зали зайшла молода дівчина, яка кинула в депутата два пакети з екскрементами.

При цьому вона викрикнула фразу: "Бандити перейшли вже всі межі!".

Колесніченко ухилився від кинутих в нього пакетів; один з них розірвався на стіні за його спиною. Народний депутат назвав дівчину  "хворою".

Фото з Twitter Олександра Аргата 

Кинувши пакети, дівчина вибігла з залу, її затримала охорона. Після співробітники ЗМІ викликали міліцію, щоб зафіксувати факт псування майна.

Дівчина повідомила журналістам, що її звуть Єлизаветою, і вона є активісткою Коаліції учасників помаранчевої революції (КУПР).

Як повідомляє прес-служба київської міліції, дівчину доставлено до територіального відділу міліції Шевченківського РУ ГУМВС України у Києві для опитування. Також до міліції запрошено свідків події.

"Інформацію за даним фактом внесено до журналу єдиного обліку. В подальшому буде прийнято процесуальне рішення згідно чинного законодавства", - йдеться у повідомленні.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Відео "5 канлау" з YouTube


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів