Клочкова відпочила з батьком свого сина? ФОТО

25 червня 2013, 16:30

Усім відомо, що чоловік, від якого олімпійська чемпіонка Яна Клочкова народила сина, не бере участі у вихованні хлопчика. Яна неодноразово наголошувала, що Леван Ростошвілі не захотів міняти своє життя заради сина.

Але, схоже, грузинський гультіпака раптом згадав про маленького Сашка та завітав його провідати. Принаймні, такий висновок можна зробити з фото в Instagram Яни.

Ростошвілі згадав про сина? 

Нагадаємо, свого первістка Клочкова народила у 2010-му році.  Батька дитини Левана поруч не було.

Фото з Instagram


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Скандал

Батько Клочкової псує їй життя, а бойфренд - альфонс і аферист?

Батько Клочкової про її жениха: "Мутненька він людина, якщо Яні каже: "У мене ще крутіші за тебе тьолки були". Ця людина займається тим, що у Москві, Києві, інших містах розкручує багатих жінок і живе за їхній рахунок"
Персона

Клочкова: Наш син - це ксерокопія, відзнята з Левана

Клочкова ще не зовсім усвідомила себе матір‘ю, але вже точно знає: щастя її сина та його добробут залежать лише від неї. При цьому грузин Леван Ростошвілі телефонує Яні хіба що з погрозами, а сина бачив лише раз
Лаунж

Клочкова з сином мріють про татуся? ВІДЕО

Клочкова: "Хочеться якогось особистого щастя, чогось для душі в Новому році... Я собі, мабуть, загадаю таке побажання у новорічну ніч, щоб у нас ще склалося і в цьому, щоб в нас з Сашулькою все було добре"
Останні матеріали
Більше матеріалів