Майкл Джексон знову став найбагатшим небіжчиком

24 жовтня 2013, 11:11

Покійний поп-король Майкл Джексон повернувся на перше місце в списку знаменитостей, які продовжують заробляти навіть після своєї смерті

Щорічний рейтинг представив журнал "Forbes".

За підрахунками видання, Майкл Джексон "заробив" з жовтня 2012-го року по жовтень 2013-го 160 мільйонів доларів.

Джексон знову очолив рйетинг набагатших небіжчиків серед зірок

До слова, за цей же період співачка Мадонна, яка цього року очолила рейтинг знаменитостей з найвищими доходами, заробила лише 125 мільйонів доларів.


Нагадаємо, Майкл Джексон, якого не стало влітку 2009-го, вже двічі очолював список найбагатших мертвих знаменитосте. Лише в 2012-му році він поступився актрисі Елізабет Тейлор.

Цього року друге місце посів постійний учасник цього рейтингу - Елвіс Преслі, чий посмертний дохід "Forbes" оцінив у 55 мільйонів.

Елвіс Преслі цього року другий

На рядок нижче розмістився автор коміксів Чарльз Монро Шульц, який вигадав собаку Снупі. За рік Шульц "заробив" 37 мільйонів доларів.

Елізабет Тейлор, яка посідала перше місце в торішньому рейтингу найбагатших мертвих знаменитостей, цього разу стала лише четвертою з 25 мільйонами доларів.

Елізабет Тейлор поступилася першим місцем

За нею йде музикант Боб Марлі, що приніс своїм спадкоємцям за рік 18 мільйонів доларів.

У список найбагатших покійних знаменитостей також увійшли: актриса Мерилін Монро (15 мільйонів доларів за рік), музикант Джон Леннон (12 мільйонів доларів), вчений Альберт Ейнштейн і фотомодель Бетті Пейдж (по 10 мільйонів доларів кожен), актор Стів Маккуїн (9 мільйонів доларів), актор Брюс Лі і співачка Дженні Рівера (по 7 мільйонів доларів).

Фото "Reuters" та "АР" з сайту "Forbes"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів